POLECAMY

Odsłoń ciało: Tydzień 1 - Basia

Nie przypuszczałam, że będzie aż tak ciężko....
Odsłoń ciało: Tydzień 1 - Basia fot. materiały prasowe
Muszę się przyznać, że pierwszy tydzień to dla mnie spore wyzwanie. Wbrew pozorom nawet mając do dyspozycji sztab ekspertów, potrzeba sporo wysiłku, by zmienić swoje ciało. Przyznam się, że trzeciego i czwartego dnia nie było łatwo... Nic w tym dziwnego – przecież totalnie zmieniłam sposób życia. Powiedziałam bye-bye słodyczom, chipsom, hamburgerom i słodkiemu lenistwu przed telewizorem. Nagle zaczęłam o siebie dbać, zdrowo się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Jednym słowem moje życie przewróciło się do góry nogami...

Walka o piękne ciało rozpoczęła się totalną zmianą nawyków żywieniowych (4 posiłki o ustalonych godzinach), dużą dawką ruchu (dwa razy w tygodniu spotkania z trenerem Norbertem w klubie World Class i codziennie szybki spacer po parku o... 6 rano!) oraz zabiegami w Klinice La Perla.

Najprzyjemniejszą częścią mojego programu są zabiegi w Hi Tech Medical Spa La Perla na ulicy Bitwy pod Rokitną 1 – wspaniałe miejsce. Tam naprawdę odpoczywam. Do tej pory miałam okazję wypróbować Bella Contour. Wykonuje się go na wybranym obszarze - w moim przypadku ukierunkowano go na brzuch.

Wygląda to mniej więcej tak, że wpierw na ciele zostają umieszczone 4 elektrody, przez które później przepływa prąd. Brzuch zostaje posmarowany żelem do USG, a następnie kosmetolog przesuwa po nim specjalną sondę, która emituje ultradźwięki.

Jak działa Bella Contour? Otóż prąd stymuluje mięśnie, a ultradźwięki w tym samym czasie precyzyjnie wyłapują komórki tłuszczowe i wprowadzają je w rezonans. Częstotliwość i moc fali ultradźwiękowej jest automatycznie dostosowana do grubości, głębokości i gęstości tkanki tłuszczowej. Kosmetolog w trakcie zabiegu zwiększa natężenie prądu, tym samym zmuszając mięśnie do pracy. W tym samym czasie dany obszar jest sondą, która wytwarza przyjemne ciepło. Zabieg trwa w sumie 40 minut - 30 minut działania modelująco-wyszczuplającego i 10 ujędrniającego. Wszystko szczegółowo wyjaśniła mi moja kosmetolog - Marlena, która dbała o to, bym czuła się komfortowo przez cały czas. Na szczęście Bella Contour jest w 100% bezbolesny (a bólu obawiałam się najbardziej). Ważne tylko, by przed zabiegiem pozbyć się wszelkich metalowych ozdób i kolczyków.

Już po pierwszym zabiegu Bella Contour brzuch stał się jędrny i tak fajnie napięty. Zauważyłam też, że zmniejszyła się znacznie oponka, którą miała w górnej części. Podobno efekty zaczynają być widoczne po trzecim zabiegu - już się nie mogę doczekać :) Trzymajcie tylko kciuki, żebym wytrwała...

Wymiary - tydzień 1.
biodra: 122
pas: 109
pod biustem: 89
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)