POLECAMY

Nowy kierunek w sztuce medycyny estetycznej według Cromy

Trzy dekady doświadczenia na polu wiskoelastycznych innowacji. Ponad 15 milionów wyprodukowanych strzykawek.
Nowy kierunek w sztuce medycyny estetycznej według Cromy
Zrobiliśmy to!

Z dumą prezentujemy nowa generację wypełniaczy oraz produktów do mezepterapii.


PrincessNiniejszym mamy przyjemność przedstawić najnowszą linię innowacyjnych preparatów Princess®.

Prekursorska linia  Princess® to bazująca na naturalnym kwasie hialuronowym gama najwyższej jakości produktów, które powstały z myślą o kompleksowej przeciwstarzeniowej terapii skóry. Preparaty Princess® są przeznaczone do wykonywania profesjonalnych zabiegów wypełniania zmarszczek, modelowania twarzy oraz mezoterapii skóry. Skutecznie uzupełniają naturalny niedobór kwasu hialuronowego związany z procesami starzenia się skóry zapewniając redukcję zmarszczek, modeling twarzy, długotrwałe nawilżenie skóry, zwiększenie napięcia naskórka, usuniecie przebarwień i poprawę kolorytu skóry twarzy i ciała.

Zabiegi wypełniania zmarszczek i mezoterapii wykonane z zastosowaniem preparatów Princess® gwarantują naturalne, natychmiastowe efekty, są skuteczne bezpieczne i doskonale tolerowane przez pacjentów. Krótki czas trwania zabiegu (około 30 minut) pozwala bezzwłocznie wrócić do codziennych zajęć, a widoczne od razu efekty usatysfakcjonują zarówno kobiety pragnące zachwycać urodą, jak i mężczyzn dążących do poprawy swojego image'u.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/4 lata temu
Połączenie wypełniaczy z osoczem bogato płytkowym daje skuteczne i trwałe rezultaty, skóra zostaje nawilżona i ujędrniona ,a zmarszczki znikają :-)W Trójmieście polecam Dr.Baczewska ,która ma dwa gabinety w Sopocie na Haffnera 6 i Poniatowskiego 6.