Medycyna estetyczna w walce z niedoskonałościami

Na co działają zabiegi?
kobieta podczas zabiegu fot. Fotolia

Medycyna estetyczna to bardzo energicznie rozwijająca się dziedzina medycyny. Nowoczesne technologie umożliwiają bezpieczną i często nieinwazyjną pomoc w dążeniu do poprawy wyglądu. Korzystają z tych rozwiązań możesz w bezpieczny sposób pozbyć się niepożądanych oznak starzenia, mankamentów swojej urody oraz defektów wrodzonych bądź spowodowanych stanami chorobowymi. 

Usuwanie zmarszczek

Największy odsetek wśród pacjentów poszukujących pomocy w gabinetach medycyny estetycznej stanowią osoby pragnące pozbyć się oznak upływającego czasu pod postacią zmarszczek. Utrata kolagenu i elastyny w strukturze twojej skóry mogą sprawić, że nie będziesz wyglądała atrakcyjnie jak do tej pory. Zabiegi estetyczne pozwolą twojej skórze przeżyć drugą młodość a tobie przywrócą piękny wygląd.

Blizny potrądzikowe 

Chęć  zakamuflowania nieestetycznych blizn spowodowanych trądzikiem o ciężkim przebiegu to kolejny bardzo istotny dla pacjentów powód dla którego odwiedzają kliniki oferujące zabiegi w tym zakresie. Nie musisz obawiać się, że pozostałości po trądziku będą towarzyszyć ci przez całe życie. Dzięki zastosowaniu nowych technologii są one w większości przypadków całkowicie wyleczalne! 

Walka z cellulitem 

Wśród kobiet olbrzymią popularnością cieszą się zabiegi zogniskowane na problem lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej oraz powstawania cellulitu, szczególnie w okolicach ud i pośladków. Niedoskonałości te można wyeliminować w znacznym stopniu przy użyciu serii całkowicie nieinwazyjnych zabiegów. Jeżeli walczysz z cellulitem już od dłuższego czasu i nie widzisz zadowalających efektów to zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej będą dla ciebie świetnym rozwiązaniem. 

Zamykanie naczynek 

Równie istotny problem poruszany przez pacjentów w trakcie wizyt to zmiany naczyniowe. Są to zarówno zmiany wrodzone, nierzadko ograniczające w znacznym stopniu funkcjonowanie społeczne, ale także problem tzw. pajączków czy nadmiernego rumienia w obrębie skóry twarzy.

Przeszczep włosów

Częstym problemem jest nadmierne wypadanie włosów i to zarówno u pacjentów płci żeńskiej jak i mężczyzn. Na szczęście większość procesów leżących u podłoża tego zjawiska ma charakter odwracalny. Medycyna estetyczna dysponuje szeroką gamą zabiegów dedykowanych takim problemom: od mezoterapii czy zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego aż po przeszczep włosów w przypadkach niepoddających się innym metodom leczenia.
 
W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw wielu problemom trapiących pacjentów, a większość zabiegów można przeprowadzić w nieinwazyjny sposób. 
 
Al. Gen. W. Sikorskiego 13,
02-758 Warszawa
 
Klinika Ambroziaka oddział Piaseczno 
ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno
Tel.: +48 22 111 50 05;
Tel.: +48 726 101 000
recepcja@klinikaambroziak.pl
www.klinikaambroziaka.pl
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
też obstrzykiwałam się osoczem, polecono mi zabieg na szyję, bo mam wyraźne odcięcie wiekowe i widzę różnicę, ale faktycznie trzeba powtórzyć zabieg dla uzyskania pełnego efektu. Slyszałam także o kremach z osoczem. Mi zabieg wykonywała pani Magda Tyc w krakowie, miło, kameralnie i bez sztucznej otoczki, jaką można spotkać w niektórych gabinetach, a czego bardzo nie lubię.
/2 lata temu
Nigdy bym nie przypuszczała, ale po jednej wizycie u dr Przybylskiej z medycyny młodości stałam się wielką fanką odmładzania. Całkiem przez przypadek (wygrałam bon w konkursie) trafiłam do niej na zabieg mezoterapii osoczem bogatopłytkowym. Jak tylko zeszło delikatne opuchnięcie po terapii, od razu zauważyłam, że skóra wygląda dużo lepiej. Jest bardziej świetlista, nawodniona i z mniejszą ilością zmarszczek. Super metoda odmładzania, do polecenia każdej kobiecie po 30 roku życia.