POLECAMY

Nowinki urodowe: kwiecień

Wiecie kto ma najpiękniejsze loki na świecie? L’Oreal wie i chyba ma rację. Poza tym donosimy Wam o hodowaniu grubych brwi, absurdalnych zabawach z farbą i dziewczynce, która ma 1,5-metrowe włosy…

Wiecie kto ma najpiękniejsze loki na świecie? L’Oreal wie i chyba ma rację. Poza tym donosimy Wam o hodowaniu grubych brwi, absurdalnych zabawach z farbą i dziewczynce, która ma 1,5-metrowe włosy…

Loki L’Oreala

Nowinki urodowe: kwiecień

Kosmetyczny gigant wybrał pięć modelek do reklamy swojej nowej farby Preference: Bianca Balti, Liva Kebede, Doutzen Kroes, Coco Rocha i… Claudia Schiffer (tak, tak czterdziestolatki wciąż zachwycają!) przechadzają się w luksusowych wnętrzach potrząsając włosami, za które większość z nas dałaby się zabić. Blond, brąz i ognisty rudy prezentują się na lokach piękności faktycznie oszałamiająco. Czy nowa farba jest w stanie tyle zrobić dla naszych włosów? Wątpimy, ale obejrzeć warto, bo dusza kobiety przy tej reklamie śpiewa!

L'Oréal

L'Oréal

Mieć brwi na karku

Nowinki urodowe: kwiecień

Fot. Altuzzara

Na wiosennych pokazach mody – u Chanel i Altuzzary – mieliśmy okazję oglądać grube, gęste brwi. Okazuje się, że może to wyglądać bardzo kobieco! Tym bardziej więc radosna powinna być wieść, że rzadkie cienkie brwi można już sobie „dohodować”. Technologia wynaleziona, aby pomagać ofiarom poparzeń dotarła bowiem pod strzechy salonów medycyny estetycznej – zabieg transplantowania pojedynczych włosków z karku nad oczy ma rozwiązać problem słabej oprawy. Kosztuje to co prawda ok. 8 tys. dolarów, ale pomyślcie o grymasach jakie można potem robić. Radość nie do kupienia za żadne pieniądze!

Gwiazdy szaleją z farbami

Nowinki urodowe: kwiecieńNowinki urodowe: kwiecień

Fot. PR Photos

Już nie tylko takie miłośniczki kontrowersji jak Lady Gaga czy Kate Perry farbują włosy w sposób impresjonistyczny – moda na niecodzienne kolory czy plamy na włosach jest na czerwonych dywanach coraz powszechniejsza. Z okazji nowej premiery filmu „Titanic 3D” w tęczowych kosmykach pokazała się Gabriella Ellis i trzeba przyznać, że powiało grozą Disneya. Z kolei Ciara na otwarciu salonu Valentino zaprezentowała coś na kształt ciemnej czapy i blond loków. Czy któraś z tych fryzur jest w ogóle do noszenia?

600 dolarów na szampon

Nowinki urodowe: kwiecień

Fot. HuffPost

12-letnia Natasha Moraes de Andrade ma na głowie 158 cm własnych włosów, które nigdy nie były obcinane. Dziewczynka codziennie spędza na szczotkowaniu swojej czupryny pół godziny, zaś jej mama wydaje rocznie 600 dolarów na szampony do włosów. To obciążenie budżetu spowodowało, że rodzina postanowiła w końcu obciąć ciężką hodowlę – włosy zostaną sprzedane za kilka tysięcy dolarów, aby wyremontować pokój Natashy, a dziewczynka może w końcu zacznie być dzieckiem. Bo póki co jest więźniem swojej fryzury, jak przyznaje sama rodzicielka.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/6 lat temu
Z tymi nowinkami jesli chodzi o włosy to tez byłabym ostrozna bo jednak nic tak nie działa skutecznie na problemy z włosami jak zabieg mezoterapii haircare. I od tego powinnysmy zaczać w kwestii dbania o swoje włosy.
/7 lat temu
Zawsze też można przegladać strony salonów kosmetycznych i tam sprawdzać jakie zabiegi sa nowe, albo na które z nich jest w danym czasie promocja. Tak jak chociazby tutaj bonadea-krakow.pl/promocje.html