Nowa liposukcja, czyli laser w walce z nadwagą

Nikt nie przepada za tkanką tłuszczową. Szczególnie irytująca jest jednak bardzo uporczywa i oporna na wysiłki warstwa zimowego tłuszczyku. Nie działają na nią tak łatwo ogólnodostępne recepty typu: jedz mniej, więcej się ruszaj. Uparty tłuszcz pozostaje, choć spada już obwód w biuście i skóra zaczyna obwisać.
/ 02.07.2008 11:37
Nikt nie przepada za tkanką tłuszczową. Szczególnie irytująca jest jednak bardzo uporczywa i oporna na wysiłki warstwa zimowego tłuszczyku. Nie działają na nią tak łatwo ogólnodostępne recepty typu: jedz mniej, więcej się ruszaj. Uparty tłuszcz pozostaje, choć spada już obwód w biuście i skóra zaczyna obwisać. Nowa liposukcja, czyli laser w walce z nadwagą

Takie uatrakcyjnienie życia ma często podłoże genetyczne bądź jestem niepożądanym rezultatem ciąży lub długotrwałego stresu. Tak czy inaczej, w społeczeństwie wielbiącym wymiary 90/60/90 jest dostatecznie dobrym powodem to poważnych kompleksów. Dlatego coraz częściej nowoczesne kobiety, które nie chcą odmawiać sobie przyjemności przeglądania się w pełnych podziwu męskich oczach, podczas spaceru na plaży, zgłaszają się do chirurga plastycznego.

Laserowa liposukcja (inaczej SmartLipo) to ostatnia nowość na rynku pięknych sylwetek. W odróżnieniu od tradycyjnych zabiegów nie potrzeba tu narkozy, nie ma wielkich blizn, zaś pacjentka może sama zejść ze stołu operacyjnego i udać się do domu. Na pozór szybka i bezbolesna rozprawa z lipidowym nieprzyjacielem. Wiązka laser rozbija uporczywe skupiska tłuszczu i przywraca nadzieję na wielkie kreacje z odkrytymi plecami, pozostawiając skórę gładką i jędrniejszą.

Dobra wiadomość jest taka, że jak dotąd pacjenci nie zgłaszają żadnych skutków ubocznych. Również statystyki powrotów na stół operacyjny są znacznie lepsze niż w przypadku tradycyjnej liposukcji – ok. 1% w odniesieniu do 40% przy „starej” technice. Ale jak to z nowinkami, trzeba być ostrożnym. Zdarzają się już opinie chirurgów, że laser może łatwo wywołać oparzenia i w miarę rozpowszechniania się technologii niezadowoleni zaczną się w końcu pojawiać.

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/25.06.2010 09:27
http://bodytite.ca/in-the-media zapraszam do lektury najnowszej metody liposukcji body tite z falami radiowymi.
/11.06.2010 15:12
Owszem ja tez gdzieś już czytałam ,że ten SlimLipo jest rewelacyjny i bezpieczny - równoczesne pozbycie się tłuszczyku i brak obwisłej skóry to jest to :-). Wiecie gdzie mają właśnie ten laser?
/11.06.2010 14:28
Owszem ja tez gdzieś już czytałam ,że ten SlimLipo jest rewelacyjny i bezpieczny - równoczesne pozbycie się tłuszczyku i brak obwisłej skóry to jest to :-). Wiecie gdzie mają właśnie ten laser?
POKAŻ KOMENTARZE (13)