Niezwykłe wynalazki dla urody

Wszystko to małe akcesoria, o których prawdopodobnie nie słyszałaś. Z ich pomocą dbanie o urodę może okazać się jednak o niebo prostsze i skuteczniejsze…

Wszystko to małe akcesoria, o których prawdopodobnie nie słyszałaś. Z ich pomocą dbanie o urodę może okazać się jednak o niebo prostsze i skuteczniejsze…

Niezwykłe wynalazki dla urody

depositphotos.com

Nie wszystko musi kosztować majątek – czasem proste, małe wynalazki najbardziej rewolucjonizują naszą codzienność. Poniższe pomoce urodowe to pomysły, której każdej kobiecie mogą przydać się w łazience…

Pięknie umalowane rzęsy
Naszym największym zmartwieniem przy aplikacji tuszu do rzęs są zwykle grudki, które czynią oko niechlujnym. I podczas gdy próby usuwania ich szczotkę do mascary lub wacikiem zwykle kończą się tragicznie, użycie sepcjalnej metalowej szczoteczki gdy rzęsy są jeszcze mokre wspaniale rozwiązuje cały problem.

Odświeżona fryzura
Mało która z nas nigdy nie próbowała samodzielnie przed lustrem podciąć nożyczkami własną grzywkę lub poszczególne pasma włosów. I choć udaje nam się ściąć wysuszone, rozdwojone końcówki, efekt często jest postrzępiony a fryzura zupełnie traci kształt. Specjalna plastykowa sprzączka pozwala na chwycenie włosów i podcięcie ich w idealnej linii prostej.
 

Niezwykłe wynalazki dla urody


Idealna cera
Choć powszechnie za najskuteczniejszą metodę aplikacji podkładu uważa się własne palce, każda z nas wie dobrze, że łatwo można pozostawić na buzi smugi i jeszcze dodatkowo ubrudzić to i owo. Nowoczesne gąbeczki do aplikacji makeup’u w kształcie łezki umożliwiają natychmiastowe i naprawdę perfekcyjne położenie korektora, podkładu a nawet pudru.

Zero smug
Aplikując mascarę lub eyeliner często kończymy z nieestetycznymi czarnymi smugami wokół oka oraz na powiece. Każda z nas radzi z tym sobie inaczej ale nie da się ukryć, że nic nie działa lepiej niż specjalne szpatułki z wacikami nasączonymi już kosmetykiem do demakijażu. Co najważniejsze, formuła zmywacza w wacikach jest beztłuszczowa nie stwarzając wiec zagrożenia dla pozostałej części makijażu.
 

Niezwykłe wynalazki dla urody

Inny sposób na nałożenie mascary bez brudzenia powieki to specjalna plastykowa nakładka, która dopasowuje się kształtu okaz i pozwala precyzyjnie pomalować rzęsy tak na górnej jak i dolnej powiece. Nie musisz już uważać jak poruszasz szczoteczką – pełne pokrycie rzęs gwarantowane!

Włosy ujarzmione
Wreszcie coś dla wszystkich cierpiących na niepokorne włosy, Jeśli musisz męczyć się z wsuwkami, klamrami i opaskami aby na chwilę odsunąć włosy z twarzy – np. dla wykonania makijażu lub położenia maseczki, to z pomocą mogą przyjść ci specjalne „plasterki”, które perfekcyjnie utrzymują włosy w każdy miejscu bez zmiany ich kształtu.

 

Niezwykłe wynalazki dla urody

Fot. makeupandbeautyblog.com

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)