POLECAMY

Na czym polega zabieg Sublime?

Zabieg Sublime poprawia owal twarzy i wygładza bruzdy na skórze. Polega na przemodelowaniu kolagenu w głębszych warstwach skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii. Poznaj bliżej zalety zabiegu Sublime.
Na czym polega zabieg Sublime?

Na kilka dni przed...

Natłok codziennych obowiązków nierzadko sprawia, że zbyt mało uwagi poświęcamy sobie samym. Są jednak specjalne okazje, gdy natychmiast potrzebujemy wyglądać pięknie i młodo. Kiedy czeka nas ważne przyjęcie lub uroczystość szukamy sposobu, aby odpowiednio się do niego przygotować.

Jeżeli mamy jeszcze trochę czasu przed czekającym nas wyjściem, rozpocznijmy od zabiegów pielęgnacyjnych. Warto sięgnąć po peeling – dzięki niemu pozbędziemy się zrogowaciałego naskórka i poprawimy koloryt skóry. Odpowiednio dobrany do rodzaju naszej cery zregeneruje i odświeży jej wygląd.

Korzystna będzie też maseczka kosmetyczna. Nawilży skórę twarzy, poprawi kolor i rozświetli ją. Peeling oraz maseczki możemy wykonać samodzielnie w domu, jeżeli mamy jednak wystarczająco dużo czasu, wybierzmy się do kosmetologa, który wykona profesjonalny zabieg.

W trakcie przygotowań nie zapomnijmy też o odpowiedniej dawce snu. Wypoczęta, pełna świeżości twarz z pewnością będzie lepiej wyglądała.  

Zabieg last minute

Jeżeli do wielkiego wyjścia pozostał nam zaledwie dzień lub dwa, mamy jeszcze możliwość poprawy wyglądu – do naszej dyspozycji są rozwiązania z zakresu medycyny estetycznej. Ekspresowy zabieg Sublime, który poprawi owal twarzy możemy wykonać nawet tego samego dnia, w którym planujemy wyjście.

„Polega on na przemodelowaniu kolagenu w głębszych warstwach skóry za pomocą specjalnego aplikatora, który emituje światło o bardzo szerokim spektrum oraz prąd RF o dużej energii” – wyjaśnia Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy SHAR-POL.

Zobacz też: Na czym polega fotoodmładzanie skóry?

Jakie są zalety zabiegu?

Zabieg wykonywany jest wzdłuż tzw. wektorów jędrności: w okolicy żuchwy, fałdu nosowo-wargowego, około-oczodołowego, brwiowego czy  nadczołowego. W efekcie owal twarzy podnosi się, a bruzdy stają się mniej widoczne.

„Sam zabieg trwa od 30 do 40 minut. Co ważne, zaczerwienienie znika już po około 2-3 godzinach i właściwie natychmiast widać rezultaty – utrzymują się one około 1 tygodnia. Trwały efekt można natomiast uzyskać po 3-5 zabiegach” – dodaje Urszula Sztwiertnia.

W trakcie ostatnich przygotowań zadbajmy też o piękny makijaż, który zakryje drobne niedoskonałości urody i podkreśli jej atuty. Dopełnieniem będzie elegancki strój oraz biżuteria i... jesteśmy gotowe!

Zobacz też: Czym jest elektrokoegulacja?

Źródło: materiały prasowe/mn

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)