POLECAMY

Mysi blond - największa zmora Polek

... czyli jak najlepiej ożywić kolorystycznie słowiański typ urody? Faktycznie mysi blond nie wygląda efektownie. Twarz przy tym odcieniu robi się szara i bez wyrazu.
... czyli jak najlepiej ożywić kolorystycznie słowiański typ urody? Faktycznie mysi blond nie wygląda efektownie. Twarz przy tym odcieniu robi się szara i bez wyrazu.

Mysi blond - największa zmora Polek

W przypadku gdy chcemy zmienić swój kolor włosów możemy zastosować różne warianty koloryzacji. Mamy do wyboru koloryzację stałą, czasową lub wykonanie jaśniejszych refleksów na naszych włosach. Możemy je przyciemnić lub lekko podjaśnić w zależności od tego jaki kolor oczu posiadamy. Musimy zagrać kolorami tak, aby nie zrobiło się mdło. Osobiście polecałabym wykonanie koloryzacji czasowej przy użyciu Diacoloru richesse lub hirichesse, bądź wykonanie lekkiego kontrastu rozświetlającego. Gama kolorystyczna Diacoloru jest tak szeroka, że z pewnością każda posiadaczka mysiego blondu znalazłaby coś dla siebie. Są to produkty, które utrzymują się do sześciu tygodni nie zawierają amoniaku więc co za tym idzie, nie niszczą i nie wysuszają włosów. Panie o słowiańskim typie urody dobrze prezentują się nie tylko w blondach, ale również w delikatnych ciepłych brązach. W zależności od posiadanego koloru tęczówki ocznej można spróbować z brązami, w przypadku gdy boimy się większych zmian proponuję wykonanie lekkiego rozświetlenia włosów za pomocą delikatnych, cieniutkich kontrastów. Każdy z tych wariantów sprawdza się w zupełności.

źródło: www.handsomemen.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (8)
/3 lata temu
To dziwne, ale taki typowy polski bronzoblond to mój ulubiony kolor włosów i własnie dlatego Polki są takie urodziwe. Zwłaszcza, że często na jednej głowie jest kilka naturalnych odcieni od ciemnoblondu po jasny brąz, nie potrzeba żadnych durnych pasemek :P
/4 lata temu
heh, ja nawet nie widziałam, że mam mysi blond/brąz (dopiero teraz zobaczyłam zdjęcia tego koloru) Byłam przekonana, że mam brązowy ze złotymi refleksami!
/5 lat temu
Kolor jak kolor. Co mi za zmora jak właścicielce się nie podoba to wiadomo, że można zafarbować i już. Normalnie ten "artykuł" Ameryke odkrył, że można farbować włosy. Brawooo. Lepiej później sie o tym dowiedzieć niż wcale.
POKAŻ KOMENTARZE (5)