MYscara - sposób na semi-permanentny makijaż oczu

To nowa metoda, dzięki której nie będziesz musiała codziennie malować rzęs. Dowiedz się, jak dokładnie wygląda ten zabieg.
MYscara - sposób na semi-permanentny makijaż oczu fot. Panthermedia
Wyobraź sobie, że będąc na urlopie, możesz pozwolić sobie na kąpiel w morzu bez obaw, że skończysz z oczami jak u pandy. I nie musisz pamiętać o codziennym tuszowaniu rzęs. Brzmi jak bajka? Wcale nie! Teraz to możliwe – w Polsce jest już zabieg polegający na nałożeniu semi-permanentnej maskary. Jego nazwa to MYscara.

Co to MYscara? To półtrwały tusz do rzęs. MYscara przetrwa na rzęsach nawet do 3 tygodni! Oczywiście pod warunkiem, że będziesz o nią odpowiednio dbać. Jest wodoodporna, dlatego bez obaw możesz korzystać z wakacyjnych kąpieli. MYscara nakładana jest warstwowo – dwie warstwy dają bardzo naturalny efekt, a cztery to już mocniejsze podkreślenie.

MYscarę docenią także te z nas, które przedłużają rzęsy. Produkt można nałożyć tylko na dolne rzęsy. Dzięki temu nie będziesz musiała ich codziennie przedłużać.

Jak wygląda nałożenie MYscary? Przed nałożeniem produktu rzęsy są odtłuszczane. Najpierw MYscara aplikowana jest na dolne rzęsy, potem na górne. Przy każdej warstwie, rozczesuje się je specjalnym grzebykiem. Potem trzeba tylko chwilkę poczekać, aż MYscara wyschnie. Cały zabieg trwa ok. 30-40 minut.

Po okresie 2-3 tygodni MYscara usuwana jest u kosmetyczki (wizyta wliczona w cenę zabiegu). Zabieg usuwania trwa ok. 10 minut (pamiętaj tylko, aby w tym czasie nie otwierać oczu). Nie usuwaj MYscary sama!

O czym trzeba wiedzieć: Przez pierwsze dwie godziny po zabiegu należy szczególnie chronić oczy przed wodą w każdej postaci (deszcz, wilgoć, przemywanie). MYscara nie znosi oleju i innych tłuszczów, dlatego w okolicach oczu nie wolno stosować żadnych kosmetyków, które je zawierają (np. mleczko do demakijażu, płyn micelarny, kremy i maseczki pod oczy itp.). Niewskazane są także wizyty w saunie i solarium.

Przeciwwskazania: alergia na jakikolwiek ze składników, ciężkie podrażnienia skóry w okolicy oczu, zapalenie skóry lub infekcja okolic oczu, tiki, silna klaustrofobia, zespół suchego oka.

Cena: górne i dolne rzęsy - 200 zł; tylko górne - 130 zł; tylko dolne 100 zł

Gdzie: New Body Clinic, ul.Duchnicka 3 bud. nr 4 wejście A, Warszawa

Na zdjęciu - efekt zastosowania MYscary:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/4 lata temu
czy ktoś wie czym się różni makijaż tuszem MYscara od makijażu tuszem mascara non-stop? Chciałabym skorzystac z jednego z nich, ale oprócz różnicy w cenie nikt nie potrafi mi wyjaśnic, który z nich jest lepszy, tzn. po którym jest lepszy efekt. Proszę o info
/4 lata temu
Właśnie jestem po "zabiegu" Semi. Efekt słaby. Na szczęście zrobiłam w promocyjnej cenie 30 zł - gdybym miała płacić 120 to bym się chyba popłakała ;) Co do usunięcia tuszu - pytałam kosmetyczki czy mam przyjść to usunąć do niej, powiedziała, że po dwóch tygodniach mam zrobić to sama w domu - oliwką dla dzieci.
/5 lat temu
Rzeczywiscie Nouveau Scara jest świetnym rozwiązaniem. Sama teraz zdecydowałam sie na taki zabieg przed urlopem i juz wiem ze bede to powtarzac.
POKAŻ KOMENTARZE (1)