POLECAMY

Zabiegi estetyczne jeszcze nigdy nie były tak skuteczne. Sprawdź!

Zobacz, jak działa MonaLisa Touch™ oraz Neauvia Organic Rheology.
Zabiegi estetyczne jeszcze nigdy nie były tak skuteczne. Sprawdź! fot. serwis prasowy Neauvia Organic

Nowe technologie oraz nowoczesne badania naukowe pozwalają nam dłużej cieszyć się młodym wyglądem, a także korygować uciążliwe defekty urody. Zabiegi, które dziś są możliwe wyróżnia nieznaczna lub wręcz zupełna nieinwazyjność. A efekty? Rewelacyjne! Odmieniły życie niejednej kobiety. Prezentujemy dwa niezwykle skuteczne zabiegi: MonaLisa Touch™ - z zakresu ginekologii estetycznej, a także korekcję zmarszczek za pomocą Neauvia Organic Rheology.

Czym jest MonaLisa Touch™ ?

MonaLisa Touch™ jest to specjalny laser firmy DEKA, stworzony z myślą o zdrowiu i pięknie intymnym kobiety. Zapotrzebowanie na zabiegi rekonstrukcyjne ginekologii estetycznej stale rośnie. Pacjentki zgłaszają się do lekarzy z różnymi problemami: od blizn poporodowych, po deformację wewnętrznych lub zewnętrznych narządów intymnych. Dzięki MonaLisa Touch™ zadbasz o swój intymny komfort, zarówno pod względem funkcjonalności, jak i estetyki organów.

W czym tkwi sukces laserowej ginekologii estetycznej?

Zabiegi wykonywane laserem MonaLisa Touch™ wyróżnia zupełna lub nieznaczna inwazyjność oraz minimalny okres rekonwalescencji lub nawet jego całkowity brak! Pozwalają osiągnąć relatywnie dużo lepsze wyniki od tych przeprowadzanych przy użyciu skalpela. Oznacza to, że możesz uzyskać wspaniały efekt jednocześnie unikając pooperacyjnych komplikacji.  

MonaLisa Touch™ nie wymaga specjalnych przygotowań, wystarczy konsultacja lekarza ginekologa i ważne badanie cytologiczne. Zabieg jest zupełnie bezbolesny i trwa zaledwie kilka minut. Już trzy dni po procedurze można wrócić do aktywności seksualnej. 

Indywidualne potrzeby pacjentki decydują o ilości przeprowadzonych zabiegów. Czasem wystarczy jednorazowa procedura dla osiągnięcia satysfakcjonującego efektu.  W innych przypadkach, zabieg należy powtórzyć od 2 do 4 razy w odstępach od 2 do 4 tygodni. W jakich sytuacjach warto skorzystać z MonaLisa Touch™?

Rehabilitacja po porodzie

Jeżeli poród naturalny spowodował u ciebie rozluźnienie tkanek pochwy lub kłopoty z utrzymaniem moczu, to MonaLisa Touch™ jest dobrym rozwiązaniem, a w dodatku zupełnie bezbolesnym!

Zabieg pomoże ci odzyskać elastyczność pochwy, zmniejszyć jej rozmiar, a także poprawić nawilżenie. Jak? Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co pobudza pochwę do samoregeneracji. Staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna.

Zmiany związane z menopauzą

Menopauza to okres, w którym spada poziom estrogenu, a narządy intymne podlegają procesom starzenia. Nawet 50% kobiet po menopauzie skarży się na objawy takie jak: suchość pochwy, ból podczas stosunku płciowego, podrażnienia, nietrzymanie moczu.Teraz, dzięki ginekologii laserowej możesz pozbyć się nieprzyjemnych dolegliwości.

Nie musisz rezygnować z satysfakcji seksualnej i godzić się na obniżenie jakości życia. Zabieg MonaLisa Touch™ zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu. A to wszystko bez interwencji chirurgicznej! Pochwa staje się bardziej napięta, elastyczna i zwarta.

Problem nietrzymania moczu

Istnieją dwa typy wysiłkowego nietrzymania moczu, które często współistnieją ze sobą: anatomiczny, czyli nadmierna ruchomość pęcherza i cewki moczowej oraz zwieraczowy, spowodowany osłabieniem mięśnia zwieracza cewki. Jak działa metoda laserowego leczenia tego schorzenia?

Polega na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy. MonaLisa Touch™ powoduje wzmocnienie: ścianek pochwy, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Wiązka laserowa stymuluje włókna kolagenowe śluzówki, co w efekcie prowadzi do ich namnażania i wzmocnienia. Kąt nachylenia cewki moczowej zostaje zmniejszony, a  normalna funkcjonalność przywrócona.

Zaburzona estetyka narządów zewnętrznych

Asymetryczne lub zbyt duże wargi sromowe to już nie problem! Laser MonaLisa Touch™ nie tylko potrafi modelować zewnętrzne intymne obszary ciała kobiety, ale też zwiększa zwartość i elastyczność tkanki pobudzając produkcję kolagenu. Stymuluje też koagulację tkanki, dzięki czemu nie występuje krwawienie. Zmniejsza to ryzyko powstawania blizn pooperacyjnych, redukuje obrzmienie obszaru zabiegowego i radykalnie skraca czas rekonwalescencji.

Zabieg ten może być wykonywany zarówno u kobiet bardzo młodych, jak i dojrzałych. Bez względu na to więc ile masz lat i w jaki sposób estetyka twoich narządów intymnych jest zaburzona możesz dzięki MonaLisa Touch™ poprawić defekt i zarazem swój komfort życia.

Korekcja zmarszczek – Neuvia Organic Rheology

W oparciu o badania nad kwasem hialuronowym do oferty wypełniaczy z linii Neuvia Organic, dołączył nowy organiczny produkt - Rheology. Zabiegi z jego zastosowaniem to widoczne rezultaty w poprawie jakości skóry bez skalepla!

Preparat stymuluje produkcję kolagenu i redukuje zmarszczki powierzchniowe i średnie. Dlatego jeżeli chcesz skorygować płytkie zmarszki, zmarszczki palacza, odmłodzić dłonie albo poddać lekkiej korekcji usta to Neauvia Organic Rheology sprawdzi się doskonale! A co czyni preparat wyjątkowym?

Został opracowany przy użyciu najnowszych technologii zapewniających niespotykaną dotąd czystość i wydajność wypełniacza. Materiały użyte do produkcji Neauvia Organic Rheology sprawiają, że jest to preparat nowej generacji!

fot. serwis prasowy Neauvia Organic

Rewelacyjny efekt wspierany nauką

Przy tworzeniu Neauvia Organic Rheology zastosowano wiedzę z zakresu reologii, czyli nauki która zajmuje się plastycznymi odkształceniami (deformacjami) oraz płynięciem materiałów. Wykorzystano szczególną właściwość łączenia wody z zawartymi w niej substancjami biologicznie aktywnymi, w tym przypadku aminokwasami, substancjami odżywczymi komórek, wchodzącymi w skład bariery skórnej i pełniącymi rolę buforów utrzymujących prawidłowe pH skóry.

Aminokwasy pobudzają komórki skóry - fibroblasty do tworzenia kolagenu. Okazuje się, że ze względu na małą masę cząsteczkową są natychmiast wbudowywane w cytoplazmę komórkową i przyswajane w całości. W produkcie Neauvia Organic spośród 20 aminokwasów, niezbędnych człowiekowi do budowy białek, wybrano dwa: cysteinę oraz L-prolinę - oba kluczowe dla produkcji kolagenu.

Linia wypełniaczy bliska naturze

Bezpieczeństwo produktu Neauvia Organic Rheology zapewnia zastosowanie kwasu hialuronowego pochodzącego z bakterii Bacillus subtilis (laseczki siennej), które nie mają żadnych wyspecjalizowanych mechanizmów, pozwalających patogenom kolonizować organizmy ludzkie bądź zwierzęce.

W innych preparatach dostępnych na rynku kwas hialuronowy pochodzi od bakterii paciorkowca
-  Streptococus. Pozyskiwanie z nich cennego kwasu wymaga naruszenia błony bakterii i zastosowania rozpuszczalników. Zanieczyszczenia obecne w końcowym produkcie to właśnie resztki bakteryjne i rozpuszczalnikowe.

Pomimo kilkukrotnego oczyszczania dzisiejsza technologia nie jest w stanie do końca ich wyeliminować. Dlatego w gamie produktów Neauvia Organic kwas hialuronowy pochodzi od bakterii Bacillus subtilis!

fot. serwis prasowy Neauvia Organic

Najczystsza forma kwasu hialuronowego

Najczystsza obecnie dostępna forma kwasu hialuronowego jest pozyskiwana z Bacillus subtilis. Ta niepatogenna dla człowieka bakteria wydziela HA w opartym na użyciu wody procesie. Niepodważalne korzyści z tak pozyskiwanej substancji to:

  • ultraczystość,
  • wysokie bezpieczeństwo stosowania,
  • jednakowa masa molekularna,
  • możliwość zastosowania wysokiej koncentracji HA.

Właściwości Neauvia Organic Rheology

Preparat widocznie koryguje zmarszki oraz wyraźnie poprawia elastyczność i gładkość skóry, ale Nauvia Organic Rheology to też dodatkowe zalety.

  • Brak efektu maski – twarz wygląda naturalnie, nawet w jej bardzo dynamicznych obszarach.
  • Produkt jest niewyczuwalny i niezauważalny po zaaplikowaniu.
  • Właściwości sprężyste preparatu dobrze sprawdzają się w miejscach narażonych na szczególny ucisk, takich jak policzki podczas snu – brak powstawania guzków na skutek przemieszczania się produktu.
  • Dodatek dwóch aminokwasów cysteiny i L-proliny, będących głównym składnikiem kolagenu, powoduje, że otrzymany efekt estetyczny jest długotrwały, a jakość skóry oraz jej nawilżenie zdecydowanie lepsze.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)