Mezoterapia bezigłowa - ile kosztuje odmładzający zabieg?

Na czym polega zabieg mezoterapii bezigłowej? Ile kosztuje mezoterapia bezigłowa? Ile zabiegów trzeba wykonać?

mezoterapia bezigłowa

Fot. Fotolia

Wiele kobiet chciałoby wyglądać jak ulubione piosenkarki, aktorki i gwiazdy reality show. Stąd rosnąca popularność zabiegów medycyny estetycznej. Do zabiegów odmładzających najczęściej wybieranych przez gwiazdy można zaliczyć m.in. mezoterapię bezigłową.

Mezoterapia bezigłowa - co to za zabieg?

Mezoterapia bezigłowa to bezpieczna i przyjemna metodą odmładzania skóry twarzy. Jej sekret tkwi w elektroporacji. Impulsy elektromagnetyczne wraz z odpowiednią substancją zawierają m.in. witaminy przenikają do wnętrza skóry i komórek, czym stymulują ich właściwości regeneracyjne. Mezoterapia bezigłowa nie tylko wygładza zmarszczki i ujędrnia skórę, lecz także poprawia koloryt skóry twarzy i redukuje bruzdy.

Mezoterapia bezigłowa jest metodą nieinwazyjną, dlatego nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych.

Mezoterapia bezigłowa - ile kosztuje zabieg?

Pojedynczy zabieg mezoterapii bezigłowej kosztuje ok. 250 złotych. Jednak by osiągnąć właściwy efekt potrzebne jest 6 zabiegów, dlatego niektóre kliniki mają w swojej ofercie serię zabiegów mezoterapii, za którą trzeba zapłacić w przybliżeniu 1100 złotych.

Do stosowania mezoterapii przyznają się m.in. Carla Bruni i Penelope Cruz.

Źródło: Materiały prasowe Body Care Clinic

Zobacz także: Botoks - ciemna strona zabiegu

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/2 lata temu
Ja już nie mogę się doczekać. Na zabieg jestem umówiona do Studio Wiosna w Kielcach. Mam nadzieję, że to będzie spektakularny efekt :) Czytałam dużo pozytywnych opinii na temat mezoterapii, więc wiąże duże nadzieję.
/2 lata temu
U mnie efekt dało już 5 zabiegów co 3 tygodnie, bo skóra reagowała zadziwiająco dobrze. Bąbelki zniknęły po jednym dniu. Skóra jest lekko napięta, mam mniej zmarszczek i jest bardzo miękka, kremy lepiej się wchłaniają. Robiłam mezoterapię w Team Beauty.
/2 lata temu
Ja polecam mezoterapię bezigłową. Na ten zabieg zdecydowałam się w Centrum w Bielsku
POKAŻ KOMENTARZE (2)