POLECAMY

Mężczyzna w spa

Na co może zdecydować się pan udający się do spa? Na czym polega masaż tybetański, a na czym masaż izometryczny? Jak działa Body Sound Program? Na jakie rodzaje peelingów może się zdecydować mężczyzna? Co jeszcze spa może zaoferować panu, który chce poprawić swoje samopoczucie i wygląd w przyjemnej atmosferze?
Mężczyzna w spa

Peelingi całego ciała

Peeling całego ciała, przygotowuje skórę do innych zabiegów. Usuwa zanieczyszczenia oraz martwe komórki, zapewniając cerze gładkość i zdrowy wygląd.

Wybór peelingów jest duży, można się zdecydować między innymi na peelingi enzymatyczne, solne, cukrowe, algowe, termalne, błotne, miodowe, imbirowe, kokosowe, z dodatkiem olejków eterycznych itp.

Decydując się na określony typ peelingu należy wziąć pod uwagę typ skóry i efekt, jaki chcemy osiągnąć.

Polecamy również: Pan u kosmetyczki

Masaże

Masaż tybetański to unikalne połączenie masażu gorącymi kamieniami z masażem dłońmi. Wykorzystuje bogactwo energetyczne mineralnych kamieni jadeitowych, jednych z najtwardszych i najtrudniejszych w obróbce. To kamienie o zielonym kolorze, o owalnych i trójkątnych kształtach, bardzo dobrze utrzymujące temperaturę.

Oprócz tego panowie mogą skorzystać z tajskiego masażu klasycznego, masażu indonezyjskiego, albo energetyzującego masażu całego ciała.

Polecamy również: Na co pomaga masaż kamieniami?

Zabiegi wzmacniające i rozwijające mięśnie

Częstą propozycją dla panów są również różnego rodzaju zabiegi budujące masę mięśniową.

Na przykład stymulacja mięśni brzucha za pomocą urządzenia Body Sound Program - unikalna kompilacja elektrostymulacji i ultradźwięków lub masaż izometryczny, wykonywany naprzemiennie na napiętych i rozluźnionych mięśniach. Ten rodzaj masażu przyśpiesza proces modelowania sylwetki i odbudowuje masę mięśniową.

Inne zabiegi

Poza tym salony spa oferują panom zabiegi, z których korzystają również panie: manicure i pedicure, stylizację włosów i maseczki poprawiające stan i wygląd cery.

Ile to kosztuje?

Zależnie od salonu spa ceny zabiegów się od siebie różnią.

Zabiegi są połączone w tzw. programy. Na przykład za program, w którego skład wchodzą: masaż ciała kamieniami, zabieg na twarz, manicure i pedicure zapłacimy ok. 560 zł. Za sam masaż tybetański ok. 350 zł. Za program modelująco – budujący masę mięśniową ok. 270 zł.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)