POLECAMY

Męskie kompleksy

Wiadomo wszem i wobec, że jak świat stary, tak kobiety mają kompleksy na punkcie swojego ciała. Drogie panie, jeśli myślicie, że tylko was to dotyczy, to jesteście w błędzie. Otóż panowie również dostrzegają własne niedoskonałości...

Wiadomo wszem i wobec, że jak świat stary, tak kobiety mają kompleksy na punkcie swojego ciała. Drogie panie, jeśli myślicie, że tylko was to dotyczy, to jesteście w błędzie. Otóż panowie również dostrzegają własne niedoskonałości...

1. W naszym klimacie to normalne, że kobiety mają lekko zaokrąglony brzuszek. Nie przeszkadza to facetom, a nawet większość (bo aż 75 %) woli, gdy  jest nieco zaokrąglony w porównaniu do ich płaskiego brzucha. Gorzej, gdy sytuacja jest odwrotna, bo duży, męski brzuch większość pań odstrasza a z wiekiem niestety tzw. "mięsień piwny" rośnie.

2. Łysiejący panowie wstydzą się swojej przypadłości. Ale kochani panowie, nie przejmujcie się tym zbyt bardzo, gdyż większość kobiet uważa właśnie, że męska łysina jest całkiem seksowna. Jeśli wciąż nie jesteś z niej dumny, noś np. trendy kapelusz.

3. Blizny są częstym atrybutem męskiego ciała. Już od małego, jako zdobywcom i poszukiwaczom przygód, zdarzały im się mniejsze i większe wypadki, których wspomnieniem są właśnie blizny. Jednak pamiątki po trądziku nie świadczą o męskich przygodach i dla kobiet nie budzą zachwytu. Spokojnie panowie, na szczęście dziś z pomocą przychodzi medycyna estetyczna.

4. Tak, jak mężczyzna patrzy na kobietę, czy jest zadbana, tak kobiety przyglądają się męskim dłoniom. Patrzą, czy są czyste, odpowiednio wypielęgnowane. Niestety panowie rzadko mają w zwyczaju kremować dłonie, a tym bardziej kontrolować ich wygląd.

5. Potliwość u mężczyzn jest większa, niż u kobiet i bywa to bardzo krępujące. W pewnym sensie byś może jest to seksowne, ale wszystko w granicach normy. Trzeba mocno zwracać uwagę na higienę, niestety antyperspirantów na plecy i klatkę piersiową jeszcze nie wymyślono.

6. Piersi są seksowne u kobiet, ale nie u mężczyzn. Sporo panów w tym obszarze ma za dużo tłuszczyku. Niestety nie skorygujecie tego żadnym stanikiem, a czasem nawet dodatkowy podkoszulek nie wystarcza.

7. Gorzej mają faceci. Zalizanie do tyłu dłuższych kosmyków niekoniecznie wygląda seksownie, natomiast opaska mało męsko. A przecież nawet na siłowni trzeba prezentować się odpowiednio, więc już lepiej chyba być zlanym potem

8. Owłosiona klatka piersiowa jest okej, ale panowie zazwyczaj mają zdecydowanie dużo więcej niż by chcieli i nie tylko na klatce. Decydują się więc na mało przyjemne golenie a wszystko po to, byś mogła przytulić się do względnie gładkiego torsu. Duże owłosienie jest dla nich równie krępujące, co dla kobiety nieogolone nogi.

9. Kolejna dziedzina kompleksów dotycząca owłosienia, ale nieco niżej. No cóż, podobnie, jak panie pielęgnują swoją strefę bikini, tak panowie poprawiają swoje bonsai. Chodzi tu przede wszystkim o uwydatnienie członka, bo zarośnięty całkowicie, czasem może zginąć w gąszczu, a na pewno wygląda na mniejszego. Zwykle jest to jednak temat tabu w męskim półświatku.

10. Najważniejszy punkt i utrapienie mężczyzn, to rozmiar penisa. Mężczyźni nie ufają swojej męskości, uważając, że członek nie jest dostatecznie duży. Obawy są zwykle zupełnie bezpodstawne, ale trudne do wyperswadowania.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (24)
/4 lata temu
jes dobry jeśli dobrana tehnika
/5 lat temu
No jasne, jak najbardziej, Etiaxil to jeden z lepszych antyperspirantów, mojemu mężowi tylko on pomógł. Efekty są widoczne już po pierwszym użyciu.
/5 lat temu
Słuchajcie, a czy faceci też moga stosowac takie antyperspiranty jak Etiaxil ? czy myslicie ze bedzie to coś co pomoze pozbyć sie problemu ?
POKAŻ KOMENTARZE (21)