POLECAMY

Medyczna fala radiowa Dermeo - co to takiego?

Poznaj najlepszą metodę na poprawę jędrności skóry!
Medyczna fala radiowa Dermeo - co to takiego? fot. Fotolia
To najmocniejsza i najskuteczniejsza wersja fali radiowej, która poprzez podgrzanie głębokich warstw skóry właściwej pozwala skutecznie stymulować produkcję kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i odpowiednie napięcie – a więc za młody wygląd skóry!

Dermeo - zalety

Atutem Dermeo jest niesamowita efektywność w usuwaniu cellulitu, likwidowaniu nadmiaru skóry np. na brzuchu czy nad kolanami i rewelacyjny lifting pośladków czy ramion. Kolagen powstały poprzez podgrzanie tkanki, nie tylko modeluje ciało, ale także rewelacyjnie odmładza twarz - poprawia jej owal i spłyca zmarszczki. Wyjątkowość tej metody w przeciwieństwie do innych fal radiowych, polega na tym, że Dermeo gwarantuje trwałe efekty, już po pierwszym zabiegu! Na całkowity efekt przebudowy kolagenu i spektakularnego liftingu czeka się zaledwie 4 tygodnie. Ten zabieg działa jak skalpel!

Dermeo - jak wygląda zabieg?

Urządzenie wyposażone jest w generator mocy o szerokim zakresie częstotliwości (od 0,3 do 2MHz) oraz regulacji parametrów, w zależności od głębokości penetracji i obszaru ciała. Taka funkcja jest gwarancją, bezpieczeństwa oraz wysokiej skuteczności czyli szybkich i widocznych efektów. Nieinwazyjny zabieg wykonywany jest multipolarną głowicą, która ma cztery 12 mm tytanowe elektrody. W kontakcie ze skórą elektrody kontrolują i regulują emisje energii, aby zmniejszyć ewentualny dyskomfort podczas zabiegu. Istotny jest także wbudowany w urządzenie czujnik mierzący temperaturę skóry podczas zabiegu. Czujnik ostrzega przez ewentualnym przegrzaniem, które może wywołać nieodwracalne zmiany strukturalne, w głębokich warstwach skóry.

Cena: w zależności od partii ciała od 600 zł
Czas : w zależności od partii ciała od 45 minut

CHIC SPA, ul. Żelazna 59, Warszawa
www.chicmed.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)