kobiety na plaży fot. Fotolia

Maszynka Gilette SNAP na wakacje

Wakacje, plaża i... gładkie nogi przez całe wakacje!
30.06.2017 16:04
kobiety na plaży fot. Fotolia

Wakacje! Jeśli wybierasz się na wymarzony urlop, to nie zapomnij o mądrym spakowaniu walizki. Na wyjazd nie musisz zabierać całej szafy, wszystkich par butów i kosmetyków. Wystarczą letnie koszulki, spodenki, jakaś bluza i wygodne klapki. W ferworze pakowania wiele kobiet zapomina o jednej rzeczy, której brak może zepsuć wakacje.

Gładkie nogi = święty spokój

Na wakacje jedziemy by odpocząć, opalić się i poleniuchować na słońcu. Strój do opalania i krem z filtrem to podstawa, ale jest coś jeszcze. By nie czuć się niekomfortowo na słonecznej plaży, nie zapomnij o odpowiedniej depilacji. Nic tak nie irytuje, jak kłujące włoski na łydkach lub zarastająca pacha. Jeśli nie chcesz zajmować walizki ogromnym depilatorem, zabierz ze sobą niewielką, praktyczną i skuteczną golarkę od Gillette VENUS SNAP.

Czym się wyróżnia Gillette VENUS SNAP?

1. Małe jest wspaniałe
Golarka zmieści się w każdej kosmetyczce lub torebce, nie zajmując wiele miejsca.

2. Jest idealna do szybkich akcji
W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu. Nawet na wakacjach, bo przecież jest tyle plaż do zobaczenia i tyle miejsc do zwiedzenia. Podczas wymarzonego urlopu pragniesz być gotowa na każdą przygodę. Chcesz wyglądać perfekcyjnie. Żeby depilacja nie zajmowała zbyt dużo czasu, postaw na Gillette VENUS SNAP – działa szybko i dokładnie.

3. Jest bardzo... ładna!
Gillette VENUS SNAP zapakowana jest w piękne etui, które śmiało możesz włożyć do kosmetyczki, czy torebki.

4. Jest dokładna
Wystarczy zwilżyć maszynkę i ogolić wybrane części ciała. Efekt utrzymuje się długo, a ty nie musisz się martwić, że wieczorem twoje nogi będą drapały.

Cudo, prawda? (Fot. Materiały prasowe/kolaż Polki.pl)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)