Ta jedna niewielka rzecz może uratować twoje wakacje! Nie zapomnij spakować jej do walizki!

Wakacje, plaża i... gładkie nogi przez całe wakacje!
Ta jedna niewielka rzecz może uratować twoje wakacje! Nie zapomnij spakować jej do walizki! fot. Fotolia

Wakacje! Jeśli wybierasz się na wymarzony urlop, to nie zapomnij o mądrym spakowaniu walizki. Na wyjazd nie musisz zabierać całej szafy, wszystkich par butów i kosmetyków. Wystarczą letnie koszulki, spodenki, jakaś bluza i wygodne klapki. W ferworze pakowania wiele kobiet zapomina o jednej rzeczy, której brak może zepsuć wakacje.

Gładkie nogi = święty spokój

Na wakacje jedziemy by odpocząć, opalić się i poleniuchować na słońcu. Strój do opalania i krem z filtrem to podstawa, ale jest coś jeszcze. By nie czuć się niekomfortowo na słonecznej plaży, nie zapomnij o odpowiedniej depilacji. Nic tak nie irytuje, jak kłujące włoski na łydkach lub zarastająca pacha. Jeśli nie chcesz zajmować walizki ogromnym depilatorem, zabierz ze sobą niewielką, praktyczną i skuteczną golarkę od Gillette VENUS SNAP.

Czym się wyróżnia Gillette VENUS SNAP?

1. Małe jest wspaniałe
Golarka zmieści się w każdej kosmetyczce lub torebce, nie zajmując wiele miejsca.

2. Jest idealna do szybkich akcji
W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym biegu. Nawet na wakacjach, bo przecież jest tyle plaż do zobaczenia i tyle miejsc do zwiedzenia. Podczas wymarzonego urlopu pragniesz być gotowa na każdą przygodę. Chcesz wyglądać perfekcyjnie. Żeby depilacja nie zajmowała zbyt dużo czasu, postaw na Gillette VENUS SNAP – działa szybko i dokładnie.

3. Jest bardzo... ładna!
Gillette VENUS SNAP zapakowana jest w piękne etui, które śmiało możesz włożyć do kosmetyczki, czy torebki.

4. Jest dokładna
Wystarczy zwilżyć maszynkę i ogolić wybrane części ciała. Efekt utrzymuje się długo, a ty nie musisz się martwić, że wieczorem twoje nogi będą drapały.

Cudo, prawda? (Fot. Materiały prasowe/kolaż Polki.pl)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)