POLECAMY

Masaż Icoone na cellulit

Zmagasz się bezskutecznie z cellulitem? Przeczytaj o masażu Icoone, który dedykowany jest właśnie skórze z problemem cellulitu.

Icoone to nowoczesna technologia, mało jeszcze znana w Polsce. Przeznaczona jest do modelowania sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, usuwania różnych rodzajów cellulitu, ale nie tylko. Pozwala błyskawicznie pozbyć się kilku niechcianych centymetrów, ujędrnia skórę, robi lifting i poprawia jej kondycję.

Masaż Icoone - na czym polega?

fot. Fotolia

Zabieg polega na masażu pod ciśnieniem, który wykonuje się przy pomocy urządzenia wyposażonego w głowice masujące z rolkami. Mają one wiele mikrootworów, które wytwarzają multimikrostymulację, czyli dogłębnie działają na każdy milimetr skóry. Na 1 dm2 skóra dostaje aż 1180 bodźców stymulujących. Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu – skóra jest bardziej jędrna i napięta.

- Masaż Icoone poprawia krążenie krwi i limfy oraz stymuluje do lepszej pracy fibroblasty odpowiedzialne za jędrność skóry. To sprawia, że skóra regeneruje się, jest bardziej jędrna i napięta – wyjaśnia Katarzyna Iwańska, kosmetolog gabinetu Piękność Dnia Medical SPA W Warszawie.

Przeczytaj także: Cellulit wodny – jak z nim walczyć?

Zabieg jest nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny – nie powoduje siniaków ani rozciągnięcia skóry. Osoba poddawana terapii przebywa w specjalnym, elastycznym kostiumie, który wzmacnia efektywność masażu oraz zapewnia komfort. Masaż trwa od 30 do 60 minut, w zależności od wybranego programu. Jeden zabieg kosztuje 300 zł, a zakup kombinezonu 100 zł.

A co z efektem jo-jo?

Terapia jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Bez obaw mogą jej się poddać nawet osoby z problemami naczyniowymi i obrzękami, dla których inne zabiegi pod ciśnieniem nie są wskazane. Panie, które nie mają sukcesów w odchudzaniu z pewnością ucieszy wiadomość, że po zabiegach Icoone nie ma efektu jo-jo. Jest to możliwe dzięki bardzo precyzyjnej multimikrostymulacji ciała.

Badania kliniczne przeprowadzone przez prof. Nicolò Scuderi z Uniwersytetu Rzymskiego Sapienza, autorytet w dziedzinie chirurgii plastycznej, wykazały ogromną skuteczność tej technologii i jej przewagę nad innymi zabiegami mechanicznego masażu. Icoone docenili też eksperci z magazynu Twój styl. W artykule Nic do ukrycia zamieszczonym w numerze 5/2013 uznali tę technologię za najskuteczniejszy zabieg ujędrniający i modelujący ciało.

Polecamy także: Cellulit - indywidualny problem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Ja korzystałam z tych zabiegów i polecam! Jestem osobą aktywną,ale cellulit to też była moja zmora. Po tak 5/6 zabiegu widziałam już bardzo dużą zmianę. Wykupiłam sobie 10zab + 2 dostałam gratis. Polecam Kosmedicę w Warszawie. Dziewczyny naprawdę znają się na rzeczy i maja bardzo dobry sprzęt. Zapłaciłam ok 3 tys. Chodziłam na zab.ok 1,5 miesiąca i cellulitu brak!!! Dodatkowo straciłam po 4cm w obwodzie ud . Zabieg bardzo fajnie pobudza metabolizm. Warto przed wakacjami zrobić sobie takie zabiegi!!!
/2 lata temu
To mnie zaciekawiłaś... sama chętnie bym się na coś takiego wybrała, bo ćwiczę i ćwiczę, a ten cellulit nadal jest na moich udach !! Teraz w lato wstydzę się nosić szorty, a zawsze je uwielbiałam... Ile kosztuje taka seria zabiegów w Profemedzie?
/3 lata temu
No właśnie, czy to faktycznie nie boli? I ile cm straciłaś dokładnie?
POKAŻ KOMENTARZE (1)