POLECAMY

Martwisz się, że Twoja twarz wygląda na starszą niż byś chciała?

Jak spowolnić wskazówki zegara czasu i cieszyć się gładką, młodzieńczą cerą podpowie ekspert medycyny estetycznej dr Magdalena Opadczuk z kliniki Carpe Diem.
Martwisz się, że Twoja twarz wygląda na starszą niż byś chciała? fot. Dr Magdalena Opadczuk i aktorka Magdalena Schejbal

Przedmiotem działalności Carpe Diem jest nowoczesna i prężnie rozwijająca się gałąź medycyny, która pomaga osiągnąć dobre samopoczucie i zadowolenie z własnego wyglądu poprzez profilaktykę zdrowotną oraz pielęgnowanie urody. Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej to Klinika, która oferuje kompleksową, profesjonalną opiekę lekarską z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii ogólnej, dermatologii oraz endokrynologii. Dysponujemy technologiami laserowymi na najwyższym światowym poziomie, posiadającymi wszelkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia do użytkowania. Dzięki nim przeprowadzamy liposukcje laserowe, resurfacing, redukujemy rozstępy, blizny, przebarwienia, zamykamy rozszerzone naczynia wykonujemy epilację owłosienia, redukujemy miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej i cellulit. Doświadczony i wysoko wykwalifikowany personel, który nieustanie podnosi swoje umiejętności na szkoleniach krajowych i zagranicznych, pomaga przeciwdziałać skutkom upływającego czasu i regenerować zmęczoną skórę szybko, prosto, maksymalnie bezpiecznie i bez użycia skalpela. Nie chcemy zmieniać naszych pacjentów – dodaje dr Magdalena Opadczuk - w każdym człowieku jest piękno, które wystarczy tylko wydobyć. Nasi specjaliści są niczym malarze, którzy muśnięciem pędzla odkrywają je światu. W przyjemnej atmosferze i ciepłych wnętrzach kliniki zespół stara się sprostać wszelkim oczekiwaniom i zapewnić najwyższą jakość usług oraz dyskrecję.

Od lat prowadzi Pani Centrum Medycyny Estetycznej, zdobywa zaufanie kobiet i wspólnie z nimi próbuje definiować piękno. Co najbardziej akcentuje Pani w swojej pracy?

Moja praca bazuje na dwóch silnie zsynchronizowanych ze sobą sferach działań: medycynie i psychologii. My nie chcemy zmieniać pacjentów. Nasi specjaliści są niczym malarze, którzy muśnięciem pędzla odkrywają światu piękno, które istnieje w każdym człowieku. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, niczego mu nie narzucamy. Proponujemy metodę małych kroków, bo lepiej zaczynać od niewielkich zmian. Gdy pacjent je zaakceptuje, stopniowo można przystąpić do zabiegów z użyciem większych ilości preparatu, ale wszystko w ramach szeroko pojętego bezpieczeństwa. Z każdym nowym pacjentem przeprowadzamy wnikliwy wywiad na temat historii jego zdrowia.

Co jest wizytówką Carpe Diem?

Przede wszystkim w Carpe Diem stosujemy nie jedną, a cały szereg technologii. Możemy je ze sobą łączyć. Stosując wypełniacze wybieramy tylko sprawdzone firmy, gwarantujące nam bezpieczeństwo naszych pacjentów. Najlepsze rezultaty osiągamy stosując łączone techniki zabiegowe: wykorzystujące wysoką energię oraz preparaty wypełniające.

Jakie technologie mają Państwo w swojej ofercie?  Pacjenci z jakimi problemami mogą się zgłaszać do Carpe Diem?

Są to technologie najnowsze, wśród nich urządzenie do opieki nad twarzą Face Lab, które zawiera 4 technologie: water peeling, ultradźwięki, fale radiowe i światło podczerwone znane jako Zaffiro, które powoduje skurcz włókien kolagenowych do pierwotnej długości oraz wzrost produkcji kolagenu o 30%. Światło podczerwone działa w głębokich warstwach skóry właściwej. W czasie tej samej wizyty możemy połączyć jego działanie z laserem frakcyjnym, który pobudza nasze komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny i stanowi prawdziwą gimnastykę dla skóry. Laser frakcyjny skutecznie redukuje również rozstępy i blizny różnego pochodzenia.

Dysponujemy również głowicą do zamykania rozszerzonych naczynek na twarzy, redukcji przebarwień i zmian pochodzenia naczyniowego oraz głowicą do redukcji nadmiernego owłosienia, w tym również włosów jasnych. Zabiegi te łączymy z kwasem hialuronowym, którego rodzaj dobieramy do indywidualnych potrzeb pacjenta. Neauvia Organic to nowej generacji preparaty kwasu hialuronowego, występujące w różnym stopniu usieciowania, co pozwala wykonywać zarówno zabiegi wolumetryczne jak i delikatne nawilżająco-rewitalizujące. Produkty Neauvia Intense lub Stimulate dedykowane są wolumetrycznym zabiegom odmładzającym, polegającym na kształtowaniu rysów twarzy poprzez dodawanie objętości w miejscach, w których ją z upływem lat tracimy. Są to preparaty do modelowania owalu twarzy, odtwarzania zapadniętych policzków i skroni, wypełniania głębokich zmarszczek i fałdów. Dobierając odpowiedni preparat Neuvia możemy również modelować i poprawiać objętość ust, pozostawiając naturalny efekt i skutecznie nawilżając.

 
Preparaty Stimulate oraz Hydro deluxe zawierają dodatkowo hydroksyapatyt wapnia który pobudza wytwarzanie kolagenu, wpływa na elastyczność i grubość skóry oraz zwiększa spektrum zastosowań.

Czyli w jednym miejscu mamy szansę kompleksowo o siebie zadbać?

Zależało mi na tym, żeby pacjent mógł jak najwięcej zabiegów wykonać u nas. Bez konieczności poszukiwania innych miejsc i specjalistów. To duża wygoda oraz oszczędność czasu. Naszym celem było stworzenie pewnego rodzaju programów kuracyjnych: sprofilowanych – wprowadzających zmiany stopniowo i bezpiecznie. Ukierunkowanych na profilaktykę i kształtujących systematyczność, tak przecież ważną w osiąganiu pożądanych efektów. Jednorazowe działania, pozbawione regularności przypominają przerwanie antybiotyku w połowie terapii lub cyklu treningów na siłowni. Zaburzają tylko rytm powrotu do formy. Wszystko musi być sensownie osadzone w konkretnych parametrach czasowych, a bywa też tak, że wymaga powtórzenia po upływie kilku miesięcy.

Na hasło "polki.pl" oferujemy 20% rabatu na zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego oraz mezoterapię. Oferta ważna jest do 30.04.2015 i dotyczy cen regularnych.

Carpe Diem Centrum Medycyny Estetycznej
al. KEN 98/U17
02-777 Warszawa
tel: 608 888 888
www.carpediem-klinika.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/rok temu
Emilka jezeli szukasz na Ursynowie kliniki to polecam angel factory. Korzystam od dawna z ich uslug. Preparaty sa najwyzszej jakosci, w tym wspomniana neauvia
/rok temu
Szukam kliniki na Ursynowie, gdzie robia zabiegi tym preparatem. Mozecie cos polecic?
/rok temu
Potwierdzam jest to bardzo dobry preparat i daje fajne rezultaty :) Sama wypróbowalam
POKAŻ KOMENTARZE (1)