POLECAMY

Odzyskaj młodość i piękny wygląd

Celebruj każdą chwilę z Manor House SPA
Odzyskaj młodość i piękny wygląd
Wakacyjna Alchemia Zdrowia to dobry pomysł na urlop w rytmie slow. W wolnym czasie warto postawić na błogi relaks w otoczeniu oszałamiającej przyrody czarownego parku Manor House SPA, gwarantującego pobudzenie wewnętrznej siły i odzyskanie harmonii.

Odzyskaj młodość

Urlop w SPA to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Nie tylko możesz zwolnić, odpocząć od codziennego pędu i zgiełku miasta, ale też holistycznie, naturalnie i zdrowo pobudzić wewnętrzne siły organizmu. W unikatowej Akademii Manor House SPA opracowano innowacyjny program, dzięki któremu można odzyskać młodość i piękny wygląd. "Alchemia zdrowia" jest dla wszystkich, którzy dbają o ciało i umysł, doceniają niezwykłe siły natury i energie, które przepływają w organizmie człowieka i wokół niego.

Popraw jakość życia

W kompleksie hotelowym Manor House SPA od lat pielęgnuje się filozofię holistyczną, która propaguje naturalne metody samouzdrawiania i poprawy jakości życia, a także rozwija naturalne metody leczenia: muzyko-, termo-, hydro-, hipo- czy silwoterapię. Autorski program odmładzający obejmuje terapie pobudzające procesy samoleczenia już na poziomie komórek, które skutecznie oczyszczają i odblokowują przepływ energii w organizmie. 

Zachowaj naturalność

Wszystkie stosowane tu metody są naturalne i całkowicie bezpieczne, stanowią też nieinwazyjną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych. Co ważne, indywidualnie dobrane terapie pozwalają uzyskać niezwykły efekt liftingu "jak po botoksie" przy zachowaniu naturalnej mimiki twarzy. - Aby zachować na długo młody i zdrowy wygląd, pielęgnowanie jedynie skóry twarzy, to stanowczo za mało. Niezbędne jest spojrzenie na organizm jako integralną całość i kompleksowe działanie, w tym zadbanie o kręgosłup, żuchwę i mięśnie twarzy. Dlatego też w Manor House SPA w ramach naszej autorskiej Akademii Holistycznej "Alchemia Zdrowia" stworzyliśmy innowacyjny program odmładzający opierający się o wyłączenie naturalne metody – mówi Grażyna Wrona Prezes Manor House SPA i twórczyni Akademii Holistycznej "Alchemia Zdrowia". 

Sposób na zachowanie młodości

Zabieg polecany jako wstęp do kompleksowej rewitalizacji twarzy to stymulowanie urządzeniem BMS skóry głowy, mięśni szyi i karku przywraca im pierwotną, fizjologiczną funkcję i młodość. Kolejnym krokiem jest rewitalizacja mięśni żwacza. Nadmierne naprężenie tych mięśni prowadzi do negatywnych następstw takich jak: nadmierny zacisk naczyń odżywiających skórę twarzy, asymetria twarzy, zbaczanie żuchwy. Ponad to zaleca się również: drenaż limfatyczny twarzy polega na stymulacji układu limfatycznego, który poprawia ukrwienie i dotlenienie komórek oraz dostarczenie składników odżywczych do skóry; masaż twarzy bańką próżniową (zabieg ujędrnia i napina skórę twarzy) czy skorzystanie z tzw. eliksiru młodości - zabiegu polegającego na nałożeniu maski na twarz dprzygotowanej w oparciu o stymulowanie dwóch substancji: glutation – nazywany "peptydowym enzymem młodości" i karnozynę – znaną jako "eliksir młodości".
Prawdziwą alternatywą dla botoksu i inwazyjnych zabiegów chirurgicznych jest rewolucyjny, całkowicie fizjologiczny lifting twarzy. Rewelacyjne efekty odmładzające są możliwe dzięki mioestetyce (zabiegi mięśniowo-powięziowe) i biomechanicznej stymulacji urządzeniem BMS z jednoczesnym wprowadzaniem przez skórę monojowego złota. Kilka takich zabiegów prowadzi do doskonałego odżywienia skóry i tkanki podskórnej oraz do stopniowego wzrostu objętości i napięcia zwiotczałych mięśni mimicznych twarzy. Dzięki temu skóra odzyskuje jędrność i elastyczność, a rysy twarzy stają się bardziej wyraziste, przez co twarz wygląda na młodszą o kilkanaście lat.

Zadbaj o ciało i duszę

Wakacyjny pogram "Alchemii Zdrowia" oprócz licznych zabiegów ciała obejmuje także warsztaty edukacyjne na temat zdrowia, urody i długowieczności, odnowę biologiczną w Witalnej Wiosce® SPA (SPA pod gołym niebem),  kojące zmysły koncerty na misy i gongi tybetańskie, ćwiczenia runiczne, niezapomniane seanse firewalking (chodzenie po rozżarzonych węglach) oraz nocne saunowanie. Urlop w takim miejscu to dobrze spędzone chwile dla ciała, dla ducha, dla siebie.
 
Na podstawie materiałów prasowych
Tagi: uroda, spa
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)