POLECAMY

Piękna o każdej porze dnia i nocy

Marzysz o tym, aby od razu po przebudzeniu wyglądać pięknie? Postaw na makijaż permanentny!
Piękna o każdej porze dnia i nocy fot. Fotolia

Ciągle jesteś w biegu i uważasz, że zrobienie makijażu o poranku zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Być może rozwiązaniem dla Ciebie jest makijaż permanentny. Dobrze wykonany, wygląda naturalnie i dodaj urody.

Wyglądaj pięknie niezależnie od sytuacji i pory dnia. Podkreślone brwi, zarysowana linia rzęs oraz wspaniały kształt ust przez całą dobę powoduje, że czujemy się zadbane, radosne i bardziej aktywne. Perfect Line Studio specjalizuje się w wykonywaniu artystycznego makijażu permanentnego. Ich głównym celem jest podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety.

Co warto podkreślić za pomocą makijażu permanentnego?

  • Brwi - ich perfekcyjny kształt i kolor są niezwykle ważne, gdyż brwi definiują twarz. Podkreślając urodę, sprawiają, że twarz jest ciekawa i tajemnicza.
  • Kreski na powiekach - podkreślają spojrzenie i niebywale ułatwiają codzienny makijaż.
  • Usta - dzięki makijażowi permanentnemu mają zawsze idealny kształt i delikatny, a także naturalny, lecz pogłębiony kolor.

Makijaż permanentny pozwala piękną zasnąć i piękną obudzić się. Więcej na perfectlinestudio.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/2 lata temu
Ja również brwi i kreski permanentne robiłam w Extravaganzie na Rudzkiej w Warszawie po poleceniu przez moją siostrę. Osoby wykonujące zabieg to Pani Agata oraz jej asystentka ,chyba Pani Justyna. Pomimo wielu obaw związanych z ewentualnym bólem i dyskomfortem podczas wykonywania zabiegu, zabieg przeszłam właściwie bezboleśnie. Wartością salonu jest także miła i fachowa obsługa. Nie miałam jakichkolwiek oporów przed tym, aby poddać się całkowicie sugestiom p. Agaty i zwolnić samą siebie z myślenia: "zrobić to tak, a może jednak nie tak, a tak...". Dobrze dobrany kolor i kształt i zgrany zespół, czystość i porządek, fachowa obsługa i miła atmosfera to wszystko sprawiło, że wyszłam z salonu bardzo, bardzo zadowolona i z całą pewnością wrócę tam niejednokrotnie :-).
/2 lata temu
Ja zabieg makijażu permanentnego brwi oraz kresek ozdobnych robiłam w Evtravaganzie u Pani Agaty oraz jej przemiłej pani asystentki :) Jestem bardzo zadowolona z efektu. Bardzo miła obsługa salonu i luźna atmosfera jest dużym atutem i sprawiła ,że czułam się swobodnie i bezpiecznie.
/3 lata temu
Jezeli chodzi o wspomniany nizej gabinet Wellderm to moze zadzwon i sie spytaj:) Na pewno udziela Ci szybko informacji o cenie
POKAŻ KOMENTARZE (8)