POLECAMY

Maestria Medycyna Estetyczna

To ekskluzywna krakowska klinika modelowania sylwetki oraz centrum profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała.
Maestria Medycyna Estetyczna

Maestria Medycyna Estetyczna to miejsce, w którym można odmłodzić i ujędrnić skórę, pozbyć się cellulitu oraz wyszczuplić ciało, jak również zapewnić mu kosmetyczną odnowę i wyjątkową przyjemność. Komfort, bezpieczeństwo zabiegów oraz przyjazną atmosferę zapewnia zespół lekarzy i kosmetologów.

Maestria oddaje do dyspozycji przestronne, wygodne i nowocześnie urządzone gabinety, w których przeprowadzane są zabiegi z wykorzystaniem najnowocześniejszych, jedynych w Krakowie, technologii: rewolucyjnej metody trwałego usuwania tkanki tłuszczowej Body Jet, thermoliftingu Zaffiro, likwidowania cellulitu LipoShock i epilacji Compact Flash.

Body Jet to innowacyjny zabieg najmniej dotkliwej liposukcji nowatorską metodą WAL (water-jet assisted liposuction) zapewniający najdoskonalsze rezultaty wyszczuplania i modelowania ciała. Zabieg Zaffiro to niechirurgiczny thermolifting skóry twarzy i ciała. LipoShock jest najbardziej zaawansowaną kuracją zwalczającą cellulit i miejscową otyłość, której unikalność polega na nowatorskim wykorzystaniu siły działania fal dźwiękowych ShockWave. Natomiast Compact Flash pozwala usuwać włoski i eliminować niedoskonałości skóry przy zastosowaniu światła pulsacyjnego.

Ofertę zabiegów medycyny estetycznej uzupełniają wyjątkowe propozycje autorskich programów pielęgnacyjnych. Preparaty kosmetyczne wykorzystywane w trakcie zabiegów czerpią siłę z najczystszych, ekologicznych składników i unikalnych formuł stworzonych specjalnie z myślą o klinice.Maestria Medycyna Estetyczna
Kraków, ul. Biskupia 4
12 633-05-75
www.maestria.krakow.pl

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00 – 20.00SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)