Lycon, Hot Wax, wosk, depilacja fot. Panthermedia

Lycon Hot Wax - nowa metoda depilacji

Wyobraź sobie prawie bezbolesną depilację delikatnych stref woskiem o apetycznym zapachu i włoski, które odrastają dopiero po kilku tygodniach... Teraz ten sen stał się rzeczywistością!
/ 10.08.2011 13:46
Lycon, Hot Wax, wosk, depilacja fot. Panthermedia
Lycon to metoda depilacji woskiem, której korzenie sięgają Australii. Marka, stworzona przez kosmetologa Lydię Jordane, powstała w 1978 roku w Australii i od razu zawojowała świat! Teraz możemy poznać niesamowite produkty tej marki również w Polsce.

Lycon Hot Wax to wosk, który znajdziesz w profesjonalnych gabinetach. To produkt do depilacji komponowany z najwyższej jakości składników. Do jego produkcji wykorzystuje się naturalne żywice i wosk pszczeli, dlatego ta metoda doskonale sprawdza się w przypadku usuwania zbędnego owłosienia z miejsc wrażliwych. Lycon Hot Wax ma odpowiednią temperaturę i z łatwości usuwa nawet włoski o długości 1 mm!

Jak wygląda taki zabieg? Miałam okazję przetestować metodę Lycon Hot Wax. To wosk do depilacji bezpaskowej, który sprawdzi się w usuwaniu włosków nawet z najbardziej wrażliwych miejsc prawie bez bólu i bez podrażnień. Kosmetolog wpierw przemywa skórę specjalną oliwką Lycon, która natłuszcza i przygotowuje skórę do depilacji. Następnie szpatułką nakładany jest ciepły wosk, który po kilkunastu sekundach zostaje usunięty wraz z owłosieniem. Co odróżnia Lycon Hot Wax od innych preparatów tego typu? Wosk idealnie odchodzi od skóry i co najważniejsze nie zrywa naskórka! Dzięki temu na to samo miejsce wosk można nakładać kilkakrotnie. Woski Lycon znane są również z tego, że niezwykle apetycznie pachną - np. czekoladą, truskawką, różą i kokosem - zabieg upływa więc w bardzo "aromatycznej" atmosferze. Po zabiegu skóra nie jest podrażniona. Krokiem ostatnim jest nałożenie na skórę specjalnego balsamu łagodzącego - w moim przypadku był to różowy Soothing Cream o zapachu róży, zawierający wyciąg z rumianku.
Efekt końcowy? Idealnie gładka skóra, bez ani jednego włoska. I do tego zero podrażnień! Metoda Lycon Hot Wax jest nie tylko niesamowicie skuteczna i prawie bezbolesna, ale też nie wywołuje podrażnień i jest idealna do depilacji miejsc wrażliwych - bikini czy też pach. A dzięki specjalnym kosmetykom, które można kupić w salonie, obyło się bez ich wrastania.

Warto również dodać, że marka Lycon oferuje również szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji.

Przykładowe ceny:
bikini brazylijskie - 140 zł
pachy - 60 zł

Gdzie:
The Waxing Bar
ul. Jakubowska 22 lok.1
03-902 Warszawa
tel. 224681347


Co sądzisz o woskach Lycon? Podziel się wnioskami z innymi na uroda.pl