Luksus na wyciągnięcie ręki

Właśnie otwarto jedyny Instytut Lancôme w Warszawie przy ulicy Oboźnej 9.
/ 29.12.2006 14:30
Nowoczesne świątynie piękna i zmysłowej przyjemności ("Lancôme Centre de Beauté"), to Ambasady Paryskiego Instytutu Lancôme promujące francuski urok i piękno na całym świecie. W Polsce wszystkie standardy jakości i filozofię marki Lancôme ma zaszczyt reprezentować właśnie otwarty Instytut "Lancôme Centre de Beauté".

Instytut Lancôme spełnia wszystkie kryteria luksusu i profesjonalizmu. Jest wyposażony w część butikową, bar do makijażu, specjalistyczną aparaturę do badania skóry, ale przede wszystkim w cztery kabiny pielęgnacyjne - w tym dwie „Vip’owskie”, wyposażone w oddzielną kabinę prysznicową i toaletę. Każda kabina pielęgnacyjna oparta jest na technologii zaczerpniętej z chromoterapii (dostępna tylko w instytutach Lancôme). Każdy zabieg ma swój przypisany kolor i w ten sposób działa dodatkowo także na zmysły (np. kolor niebieski przeznaczony jest dla zabiegów kojących, relaksujących; zielony dodaje nam energii). Do zabiegów wykorzystywana jest również aparatura wyposażona w ultradźwięki.

Doświadczone kosmetyczki korzystają z najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu (m.in. unikalnego urządzenia DUOLIFT), posługując się także techniką masażu o ponadtysiącletniej tradycji. Przed przystąpieniem do zabiegów i indywidualnego programu pielęgnacyjnego Instytut proponuje klientom badanie kondycji skóry przy pomocy urządzenia "Diagnôs Expert" opatentowanego przez Laboratoria Lancôme.

Pobyt w "Lancôme Centre de Beauté" pozwoli na chwilę wyłączyć się ze świata zewnętrznego i presji codziennego dnia.

"Lancôme Centre de Beauté"
ul. Oboźna 9, Warszawa
telefon:
0 22 406 67 19
0 22 406 67 20
email: info@lancome-instytut.pl

MK