POLECAMY

LipoShock - szok dla tłuszczu i cellulitu

LipoShock to innowacja w walce z cellulitem i miejscową otyłością. Działa bezinwazyjnie, pozwala uporać się z pomarańczową skórką oraz pozbyć zbędnych centymetrów, a efekty widać już po kilku zabiegach.
LipoShock - szok dla tłuszczu i cellulitu

Unikalność LipoShock polega na wykorzystaniu siły działania niestosowanych wcześniej fal dźwiękowych ShockWave i fal ultradźwiękowych. ShockWave to fale dźwiękowe o wzrastającym ciśnieniu. Intensywność oddziaływania tych fal powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz rozbicie komórek tłuszczowych. Siła jaką dysponuje ShockWave niweluje cellulit i miejscową otyłość na tak trudnych partiach ciała jak uda i pośladki znacznie skuteczniej, niż inne wcześniej stosowane metody. Dodatkowo działanie głowicy SW pobudza układ limfatyczny, poprawia unaczynienie i drenaż płynów. Moc ShockWave uzupełniają ultradźwięki, które wprawiając w drgania błony komórek tłuszczowych powodują ich rozpuszczenie.

Jak wygląda zabieg

Zabieg wykonuje się bezpośrednio na skórze. LipoShock rozbija, często bolesne, skupiska komórek tłuszczowych (mikro- i makroguzy). Tłuszcz zostaje wydrenowany, aby uległ metabolizmowi w wątrobie – dokonuje się tego ręcznie lub przy pomocy urządzenia drenującego. Po kuracji skóra staje się gładsza, jędrna i bardziej sprężysta, a cellulit i miejscowe niedoskonałości zostają zlikwidowane. Efekt zabiegu potęgowany jest przez użycie kosmetyków bogatych w substancje aktywne: fosfatydylocholinę, karnitynę oraz ozonidy. Fosfatydylocholina odpowiada za rozbijanie tłuszczu na kwasy tłuszczowe i glicerol. Ozonidy dostarczają energii komórkom oraz dotleniają tkanki przyspieszając przemiany komórkowe oraz drenaż.

Zalecana seria zabiegów: 6-10. Cena zabiegu: od 800 zł

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/7 lat temu
Mogę polecić urządzenie saneoVITAL, które kapitalnie poprawia jędrność skóry.