POLECAMY

Lipoliza - sposób na gładki brzuch

Mimo usilnych prób nie możesz pozbyć się tłuszczyku z brzucha? Pomoże Ci lipoliza.
Lipoliza - sposób na gładki brzuch
Metoda ta jest alternatywą dla zabiegu chirurgicznego (liposukcji). Polega na wstrzykiwaniu w wybrane miejsca (brzuch, uda, policzki, pośladki) uzyskiwanej z soi fosfatydylocholiny (PPC).

Lekarz zaznacza pisakiem wybrane miejsca, smaruje je środkiem znieczulającym i wstrzykuje w nie fosfatydylocholinę. Używa do tego specjalnego aplikatora z cieniutkimi igłami. Substancja ta bez trudu przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych, a podana w większych ilościach doprowadza do rozerwania ich struktury. Zabieg trwa około pół godziny, potem pojawia się obrzęk i zaczerwienienie. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się na ogół powtarzanie zabiegu minimum 2–4 razy w odstępach nie dłuższych jak cztery do sześciu tygodni (cena jednego zabiegu od 300 –1200 zł).

Efekt? Utrata od dwóch do czterech centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat. Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje też likwidację celullitu. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadmierna otyłość, choroby nerek i wątroby, choroby związane z krzepliwością krwi, zaburzenia miesiączkowania, padaczka.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/4 lata temu
bardzo fajna alternatywa dla odsysania tłuszczu :) naprawdę świetnie działa, ale tak jak już tu ktoś wspomniał, najważniejsze to wybrać dobry gabinet i dobrych specjalistów. ja zabieg na brzuch wykonywałam w arkadii w opolu :) i mogę zdecydowanie polecić specjalistów z tamtego gabinetu :)
/4 lata temu
czy ktos robił lipolize w Kato moze ? i cos doradzi ? mam pare salonów wytypowanych juz ale cały czas sie wstrzymuje z decvyzją
/5 lat temu
Witam!! Ja również jestem świeżo po ale pierwszym zabiegu. Niestety jestem mocno posiniaczona ale bólu obecnie rzeczywiście nie odczuwam. Tuż po zabiegu ok. 4-5 godz. piekło, rwało a obecnie tylko przy silniejszym dotyku. Martwi mnie jedynie mocno siny wygląd praktycznie całej powierzchni brzucha.
POKAŻ KOMENTARZE (3)