kobieta, płaski brzuch

Lipoliza - sposób na gładki brzuch

Mimo usilnych prób nie możesz pozbyć się tłuszczyku z brzucha? Pomoże Ci lipoliza.
/ 14.03.2013 13:34
kobieta, płaski brzuch
Metoda ta jest alternatywą dla zabiegu chirurgicznego (liposukcji). Polega na wstrzykiwaniu w wybrane miejsca (brzuch, uda, policzki, pośladki) uzyskiwanej z soi fosfatydylocholiny (PPC).

Lekarz zaznacza pisakiem wybrane miejsca, smaruje je środkiem znieczulającym i wstrzykuje w nie fosfatydylocholinę. Używa do tego specjalnego aplikatora z cieniutkimi igłami. Substancja ta bez trudu przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych, a podana w większych ilościach doprowadza do rozerwania ich struktury. Zabieg trwa około pół godziny, potem pojawia się obrzęk i zaczerwienienie. W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się na ogół powtarzanie zabiegu minimum 2–4 razy w odstępach nie dłuższych jak cztery do sześciu tygodni (cena jednego zabiegu od 300 –1200 zł).

Efekt? Utrata od dwóch do czterech centymetrów w obwodzie, w miejscu, w którym zastosowano preparat. Skóra po zabiegu jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje też likwidację celullitu. Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, nadmierna otyłość, choroby nerek i wątroby, choroby związane z krzepliwością krwi, zaburzenia miesiączkowania, padaczka.