POLECAMY

Jak uzyskać efekt liftingu, gdy niepotrzebna jest jeszcze chirurgia plastyczna?

Chcesz poprawić wygląd swojej skóry przy pomocy nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej? Sprawdź co powinnaś wybrać!
Jak uzyskać efekt liftingu, gdy niepotrzebna jest jeszcze chirurgia plastyczna? fot. Fotolia

Skuteczne i przede wszystkim bezpiecznie – takie są najnowsze zabiegi medycyny estetyczniej. Zapoznaj się z naszą listą i zobacz na czym polegają.

ADIVIVE

Nowatorski system umożliwiający separację własnej tkanki tłuszczowej, a efektem podania pozyskanego materiału może być np. wypełnienie zmarszczek, uzyskanie efektu liftingu objętościowego twarzy i piersi albo korygowanie blizn zanikowych w trwały sposób. Wszystko pochodzi z natury - podane komórki bez problemu się przyjmują, unaczyniają oraz zaczynają funkcjonować w miejscu przeszczepu, stanowiąc naturalny, autogenny wypełniacz. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu miejscowym, więc nie musisz obawiać się bólu. Dzięki zastosowaniu odseparowanej tkanki tłuszczowej uzyskany efekt będzie bardzo naturalny, a twoja twarz odzyska świeży i zdrowy wygląd. 

ULTHERA

Prawdziwa perełka w dziedzinie medycyny estetycznej. Zabieg polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na wcześniej ustalonej głębokości, co skutkuje wyraźnym liftingiem, jak również znaczącym ujędrnieniem skóry. Ten zabieg pozwoli ci zwalczyć oznaki starzenia! Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry możesz osiągnąć w newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Efekty są spektakularne!

ULTRAFORMER III

Długotrwały lifting skóry twarzy i ciała już po pierwszym zabiegu. Urządzenie wykorzystuje fale HIFU - high intensity focused ultrasound – które służą do podgrzewania tkanek, takich jak skóra, tłuszcz i mięśnie. Po podgrzaniu twoje tkanki zaczną się obkurczać, a dodatkowo w skórze będzie dochodzić do mikrouszkodzeń stymulujących wytwarzanie nowego kolagenu. Maksymalny efekt uzyskasz po upływie 2 – 3 miesięcy. Bezpośrednio po zabiegu widoczna zauważysz początkową, bardzo korzystną zmianę w wyglądzie. Efekty utrzymują się do 2 lat. 

SCULPTRA 

Najefektywniejszy, znany w medycynie estetycznej preparat stymulujący produkcję kolagenu. Jego główny składnik to kwas L-polimlekowy, którego działanie widocznie poprawia jakość skóry i przywraca utraconą objętość twarzy. Zadaniem Sculptra jest nie tylko czasowe wypełnienie zmarszczek, ale poprawa struktury twojej skóry oraz naturalny lifting. Preparat przywraca młodzieńczy kształt policzkom, wypełnia fałdy nosowo-wargowe, zaaplikowany w okolice tzw. "chomików" lub opadającego podbródka sprawia, że zwiotczałe obszary zostają wypełnione, a skóra naciągnięta.  Dzięki niemu poczujesz się młodsza o 10 lat! 

HYDROKSYAPATYT WAPNIA 

Prawdziwy wypełniacz fałdów i ubytków skóry. Zabieg wykorzystuje hydroksyapatyt wapnia, który jest minerałem występujący naturalnie w przyrodzie, jest także składnikiem kości i zębów. Po podaniu preparatu, w miejscu wstrzyknięcia jego cząsteczki tworzą rusztowania, które stymulują wzrost naturalnych włókien kolagenowych. Nie jest to jednak wypełniacz permanentny. Nośnik żelowy ulega rozpuszczeniu w ciągu kilku miesięcy, a mikrogranulki przez kolejne miesiące. Uzyskany efekt utrzymuje się ok. 18 miesięcy, później naturalny materiał ulega degradacji

Nici Barb 4D 

Hit medycyny estetycznej, który do Europy przybył prosto z Korei. Na czym polega? Pod skórę wszczepiane są rozpuszczalne nici, które rozpuszczając się stymulują syntezę kolagenu, fibroblastów, angiogenezę,  dzięki czemu skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal twarzy się podnosi, "pory" ulegają zwężeniu, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki - następuje lifting skóry. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny a rezultat natychmiastowy. Dodatkowo nici nie pozostawiają żadnego śladu! 
 
Więcej informacji na temat najlepszych zabiegów medycyny estetycznej znajdziesz na stronie Kliniki Ambroziak
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Też robiłam nici w Krakowie w MTTEstetica, dr Tyc poleciła mi moja własna mama :) więc sprawdzone info.
/rok temu
niestety, ale czasem na takie zabiegi jest za późno i wtedy ratuje cię tylko lifting. Tak było w moim przypadku. Grawitacja zrobiła swoje, skóra "opadła" i żadne zabiegi nie pomagały. Dlatego zgłosiłam się do szpitala medicover bo słyną ze świetnej opieki i efektów. Po liftingu trochę bólu było, ale zdecydowanie warto. Teraz wyglądam młodziej i świeżej :)
/rok temu
Dobrze założone nici to super naturalny efekt i długatorwałe działanie, dwg mnie to najlepsza bezinfazyjna alternatywa dla skalpela. W okolicach Krakowa polecam dr Magdalenę Tyc Tykę, dla mnie jest bezkonkurencja jak chodzi o ten temat.
POKAŻ KOMENTARZE (3)