Lancôme Centre de Beauté

Nowoczesne Świątynie piękna i zmysłowej przyjemności to Ambasady Paryskiego Instytutu Lancôme promujące francuski urok i piękno na całym świecie.
/ 04.12.2007 14:27
W Polsce wszystkie standardy jakości i filozofię marki Lancôme ma zaszczyt reprezentować Lancôme Centre de Beauté.

Nowoczesne i luksusowe, pełne elegancji wnętrza w połączeniu z profesjonalną obsługą i wyposażeniem kuszą, aby na własne oczy odkryć, jak wszechstronny jest świat Lancôme. Pełen powabu wystrój, oddziałujące na zmysł zapachy, dźwięki jak ze snu, sprawiają, że od chwili wejścia ciało i umysł osiągają harmonię a "uczucie wygody, spokoju i zmysłowej rozkoszy królują wokół". Ten stan ducha najlepiej oddają słowa Paul'a Valéry: "Skóra stanowi głębię".

Pobyt w "Lancôme Centre de Beauté" to doskonała sposobność na wyłączenie się ze świata zewnętrznego i presji codziennego dnia, to niezapomniane chwile i satysfakcja. "Lancôme Centre de Beauté" jest zarządzany przez Panią Dorotę Kornaszewską, która jest właścicielką Instytutu.

Dorota Kornaszewska posiada długoletnie doświadczenie w pracy z markami luksusowymi (m.in. Lancôme, Helena Rubinstein, Biotherm, Armani), kierowała działem szkoleń w firmie L'Oréal Polska. Każda z osób wykonujących zabiegi posiada Certyfikat Paryskiego Instytutu Lancôme, co jest gwarancją najwyższej jakości i profesjonalizmu w przeprowadzaniu zabiegów. Doświadczone kosmetyczki korzystają z najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu (m.in. unikalnego urządzenia DUOLIFT), posługując się także techniką masażu o ponad tysiącletniej tradycji. Przed przystąpieniem do zabiegów i doboru indywidualnego programu pielęgnacyjnego proponujemy naszym Klientom badanie kondycji skóry przy pomocy urządzenia "Diagnôs Expert" opatentowanego przez Laboratoria Lancôme.

W zabiegach marki Lancôme wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia z zakresu Chromoterapii (oddziaływania kolorami). Ciepły kolor pomarańczowy stymuluje uczucie radości, niebieski kolor oceanu daje odprężenie i spokój, a zieleń amazońska ożywia i pobudza siły.

Pomysłowe połączenie zapachu perfum i dźwięków muzyki wzmacnia w zmysłowej harmonii oddziaływanie kosmetyków i masażu. Szeroka oferta kosmetyków, których działanie wzmacniają dodatkowo olejki, daje przyjemność zmysłom i ciału. Wielka gama dźwięków i tonów skomponowanych dla osiągania efektów pobudzających lub odprężających przygotowana została specjalnie i wyłącznie dla Lancôme przez Międzynarodowe Centrum Terapii Muzycznej. Filozofia Lancôme to troska o ciało, jak i umysł. "Piękna skóra to szczęśliwa skóra". Pielęgnowane części ciała nabierają nowego życia. Poddanie się zabiegom oddziałującym na zmysły jest wydarzeniem samym w sobie.

Odpowiadając w pełni na oczekiwania naszych Klientów, marka Lancôme stworzyła unikatowy i kompletny system zabiegów, które są dostępne w specjalnie zaprojektowanych miejscach - ŚWIĄTYNIACH URODY.


Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż już od 22 Października zaczynamy świętować nasze Pierwsze Urodziny.

Do końca Grudnia 2007 proponujemy szereg atrakcyjnych niespodzianek!

Zacznijmy zatem od Pierwszej Niespodzianki:

Od 22.10.2007 do 31.12. proponujemy wszystkie zabiegi przeciwzmarszczkowe na twarz w jednej, atrakcyjnej cenie 299 zł (cena normalna to 380 przez 450 do 500 zł).

Ponadto:
Specjalna oferta dla STUDENTÓW ważna do 31 grudnia 2007

1. Studenckie poniedziałki Instytucie LANCÔME
- -20% od ceny zabiegów na twarz (za okazaniem legitymacji studenckiej; cena nie obejmuje zabiegów wokół oczu). Oferta obejmuje również badanie skóry + makijaż na koniec zabiegu.
2. Dodatkowo: przy przyprowadzeniu koleżanki i zapisaniu się na zabieg obie Panie otrzymują w prezencie tusz Fatale!

Zapraszamy do umówienia się na dowolnie wybrany zabieg.

Proponujemy kontakt telefoniczny:
(022) 406 67 20 lub (022) 406 67 19, gdzie z prawdziwą przyjemnością odpowiemy na pytania i oczywiście doradzimy skuteczny zabieg.
Polecamy także naszą stronę internetową www.lancome-instytut.pl, gdzie znajdują się informacje o naszych zabiegach.

Do zobaczenie w Jedynym w Polsce Instytucie „Piękna i Urody” marki Lancôme.


LANCÔME CENTRE DE BEAUTÉ
00-332 Warszawa, ul. Oboźna 9
tel. +48 22 406 67 20
www.lancome-instytut.pl