POLECAMY

Kwasy omega a szkodliwe działanie słońca

Podczas wakacji nasza skóra bardziej niż zwykle narażona jest na szkodliwe działanie słońca, a co za tym idzie na niszczące działanie wolnych rodników, wysuszenie i pękanie. Aby złagodzić negatywne skutki lata, sięgaj po kwasy omega-3, -6, i -9. Sprawdź dlaczego!

Kwasy omega a szkodliwe działanie słońca

Promienie UV przyspieszają proces starzenia się skóry i sprzyjają powstawaniu przebarwień. Stosowanie kremów z odpowiednim filtrem nie zawsze wystarczy. Warto dbać o nasze ciało także od środka zażywając pomocne naszej skórze kwasy omega -3, -6 i -9.

Zobacz także: Zmniejsz ryzyko uczulenia na słońce - beta karoten

Młodość zawarta w rybach

Ryby morskie żyjące w naturalnym środowisku głębokich, zimnych wód muszą „zadbać” o dużą zawartość kwasów omega-3 i innych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych w ich organizmach, gdyż są im one niezbędne do przeżycia w takim środowisku. Wybierajmy zatem ryby z połowów morskich, a nie z morskich farm znajdujących się w wyższych i cieplejszych strefach wody. Skutkiem nienaturalnych warunków hodowli jest niewłaściwy skład oleju zawartego w rybim mięsie. Zawsze też można sięgnąć po preparaty zawierające zbilansowany skład kwasów omega.

Zobacz także: Bezpieczne opalanie

Dobroczynne działanie kwasów omega

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe odżywiają cerę, przywracają jej prawidłową gęstość, poprawiają napięcie i jędrność, a także opóźniają tworzenie się zmarszczek oraz przeciwdziałają wiotczeniu skóry.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/5 lat temu
Ja zamówiłam sobie teraz ten suplement http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/moje-zamowienia Mam zamiar przyjmowac go własnie przez okres kiedy bede sie opalac. mam nadzieje ze bede zadowolona z efektów.
/8 lat temu
ja brałam, Collagen by Health ! Moim zdaniem super, ogólnie stan skóry bardzo się poprawił po tej terapii. Moja siostra bierze Colostrum tej samej firmy dam znać o efektach;).
/8 lat temu
No przyłączam się do testów - juz kupiłam
POKAŻ KOMENTARZE (4)