Poznaj najlepszy zabieg z kwasem hialuronowym!

Zobacz relację z zabiegu i sprawdź jakie efekty daje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.
09.01.2017 06:30
Dr Marcin Ambroziak współwłaściciel KLINIKI AMBROZIAK wykonuje zabieg z użyciem kwasu hialuronowego.
 
Koncepcja zabiegu jest bardzo prosta i polega na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego, który ma za zadanie ściągnąć wodę z naczyń krwionośnych, spowodować nawilżenie skóry a w konsekwencji ją ujędrnić. Zabieg jest idealny dla kobiet po 30 roku życia, daje natychmiastowe efekty oraz jest całkowicie odwracalny.
 
Dr Ambroziak podczas zabiegu wykorzystuje kwas hialuronowy w różnych formach, który dopasowany jest do poszczególnych partii twarzy. 
 
Więcej na stronie KLINIKI AMBROZIAK.
 
Zobacz video i dowiedz się jak wygląda zabieg od A-Z! 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (9)
/08.02.2017 09:58
wiesz co, botox tez wcale nie musi byc zly jak zabieg robi osoba ktora sie na tym zna. Jak masz dobra klinike to mozesz podpytac lekarza co sie u ciebie sprawdzi. Ja bym tego botoxu tak nie skreslala bo to w sumie zalezy jakie zmarszczki chcesz wygladzic itp
/04.02.2017 12:27
Chciałam przed obejrzeniem tego filmu właśnie iść na takie zabiegi ale jak zobaczylam jak to sie robi to niedobrze mi się zrobiło. Jest to straszne!
/02.02.2017 15:45
Jakoś bardziej jestem przekonana do takich zabiegów z kwasem hialuronowym niż z botoxem. Zastanawiałam się już zresztą czy sobie na coś takiego nie iść do vesuny w kraku. Po 30 już jestem więc pewnie wypadałoby coś w końcu z tą twarzą zrobić :P
POKAŻ KOMENTARZE (6)