Jesień to najlepsza pora na trwałą depilację. Oto 4 urządzenia IPL, które ci w tym pomogą!

Rozpocznij swoją przygodę z depilacją świetlną IPL i ciesz się gładkim ciałem przez cały rok.

Nasze ciała nie są wystawione już na słońce, więc to doskonała pora by rozpocząć  przygodę z depilacją świetlną IPL i cieszyć się gładkim ciałem przez cały rok.

Depilator laserowy - jaki wybrać?

Czy urządzenie IPL do domowego użytku to dobry wybór? Przecież nie wytwarza dużej energii, aby wykonując zabieg samodzielnie klientka nie zrobiła sobie krzywdy. Wprawdzie w gabinetach medycyny estetycznej depilacja  wykonywana jest z użyciem dużo większej energii, więc efekty są widoczne szybciej, ale za to nie musimy umawiać się na zabieg i wykonać go w dogodnym dla siebie momencie.

Depilacja świetlna IPL - na czym polega?

Depilacja świetlna IPL to innowacyjna i bezbolesna technologia depilacji impulsami świetlnymi. Depilator emituje wiązkę bezpiecznych 
i rozproszonych promieni świetlnych, które przenikają w głąb skóry i usuwają zbędne owłosienie. Największymi zaletami depilacji świetlnej są szybkość i długotrwała skuteczność. Pierwsze efekty depilacji widoczne są już po 8 tygodniach. Jej skuteczność została potwierdzona klinicznie – o 90 procent mniej włosków przy regularnym stosowaniu depilatora. Ceny takich urządzeń zaczynają się od 1000 zł.

Urządzenie IPL a laser

Urządzenia wykorzystujące technologię IPL nie są laserami. Zabiegi laserami diodowymi w gabinetach są są droższe, ale działają bardziej precyzyjnie, a przez to są skuteczniejsze. Wybór należy do nas.

Inne ciekawe tematy:

5 świetnych maseczek z miodem, które nadają się do każdej cery! 
Masz suchą skórę głowy? Te kosmetyki przyniosą ci ulgę!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)