Kuferki na Boże Narodzenie

Kuferki na Boże Narodzenie
Problem z kupowaniem kobiecie kosmetyków jest dość oczywisty – za krem przeciwzmarszczkowy czy anty-cellulitowy może się po prostu obrazić… Dlatego bezpieczniej i na pewno atrakcyjniej (bo sama sobie nie kupi) jest zainwestować w paletę do makijażu, która na tegoroczny pełen kolorów karnawał przyda się jak gwiazdka z nieba.
/ 11.06.2018 13:59
Kuferki na Boże Narodzenie

W perfumeriach znajdziemy bardzo szeroką ofertę mniejszych i większych zestawów zawierających całą gamę kosmetyków, do wykorzystania na co dzień i na wielkie wyjścia. Taki prezent to dobry pomysł również z innego względu – kobiety zwykle przyzwyczajają się do jednego ulubionego zestawu kolorystycznego i kupują ten sam zestaw cieni przez całe lata. Pełna paleta pod ręką zachęcić je może do ciekawych i intrygujących eksperymentów!

W kuferku Yves Rocher, która do złudzenia przypomina szkatułkę na biżuterię, znajdziemy 24 cienie, profesjonalne akcesoria do aplikacji, błyszczykowy duet oraz dwie kredki do oczu – czarną i brązową. Palette Chic et Glam firmy Clarins, zapakowana w gustowną kraciastą kieszeń, kryje w sobie z kolei wszystkie najświeższe trendy kolorystyczne (dość intensywne!), gotowe na wyzwania.

Couture Make Up, Givenchy, prezentuje się bardzo skromnie, ale w maleńkiej i bardzo poręcznej skórzanej szkatułce znajdziemy dużą liczbę odcieni świetnych dla perfekcjonistek goniących za „lookiem” gwiazdy filmowej.

Wreszcie, w świątecznym kuferku od Estee Lauder znajdziemy absolutnie wszystko, czego kobieta może (w zakresie makijażu) potrzebować w ciągu 24 godzin – cienie na każdą okazję, niezwykle apetyczne pomadki i błyszczyki… wszystko zamknięte w bardzo wyszukanym opakowaniu, idealnym dla prawdziwej elegantki. Nie wiesz, co kupić? Wybierz jeden z damskich kuferków.

Redakcja poleca

REKLAMA