Krzysztof Gojdź fot. materiały prasowe

Krzysztof Gojdź - Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej

"Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" - to jego pierwsza książka. Dowiedz się o niej więcej!
Karolina Kalinowska / 02.11.2015 12:29
Krzysztof Gojdź fot. materiały prasowe

"Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" to książka, która z pewnością zainteresuje wszystkich, którzy dbają o urodę oraz zdrowy i młody wygląd. To idealna lektura dla tych, którzy zauważają u siebie pierwsze oznaki upływającego czasu, ale boją się, albo wstydzą, ze swoim problemem zwrócić do specjalisty. Dr Krzysztof Gojdź w przystępny i często zabawny sposób oswaja czytelników z tajemniczym światem medycyny estetycznej. W książce autor zwraca się bezpośrednio do czytającego, dzięki czemu doskonale przełamuje barierę pomiędzy autorem-lekarzem i czytelnikiem-pacjentem. Znikają tematu tabu, a wstydliwe problemy stają się jedynie doświadczanymi przez wszystkich przypadłościami.
 
Lekarz medycyny estetycznej powinien być nie tylko dobrym fachowcem, ale też mieć zmysł artystyczny, pozwalający spojrzeć na człowieka, jak na dzieło sztuki.
- uważa dr Gojdź

Dziś dr Krzysztof Gojdź jest jedną z niewielu osób w Polsce, która potrafi cofnąć czas i wydobyć piękno pacjenta bez użycia skalpela. Nic więc dziwnego, że ma tysiące zadowolonych klientek, które dumnie prezentują umiejętności słynnego doktora. Zaufało mu też spore grono gwiazd. Wśród jego klientek znajdziemy między innymi: Małgorzatę Kożuchowską, Magdę Gessler, Joannę Krupę, Korę czy Agatę Młynarską.
W ciągu roku dr Krzysztof Gojdź skradł serca  swoim pacjentkom i... napisał książkę. Jego styl bycia, w tym również narracji   ̶ wzbudza mnóstwo emocji, czasem nawet odbierany jest jako kontrowersyjny. Niemniej jednak chyba wszyscy są tego samego zdania   ̶ to lekarz, który wyróżnia się nie tylko wiedzą i profesjonalizmem, ale również ogromną empatią . A to dla mnie cechy lekarza idealnego ;). Jestem pewna, że wraz z wydaniem tej książki grono jego fanek, a tym samym szczęśliwych pięknych kobiet jeszcze się powiększy...
- mówi Małgorzata Kożuchowska.

W książce "Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" dr Krzysztof Gojdź opowiada o swoich doświadczeniach, rozmowach z pacjentami i przytacza najciekawsze historie z jego praktyki. Nie ukrywa tego co myśli i czuje na temat piękna ciała, diet, czy botoksu. Wygłasza kontrowersyjne teorie na temat ludzkich boleści oraz mody na bycie sztucznym człowiekiem. Nie zważając na to co powiedzą inni uświadamia ludzi, że na botoksie świat się nie kończy, a medycyna estetyczna ma do zaoferowania znacznie więcej.
 
Krzysztof to mój przyjaciel. Podoba mi się jego podejście do życia, dystans i poczucie humoru. Podobnie jak ja przez lata żył poza Polską, dlatego na wiele spraw spogląda z perspektywy człowieka znającego swoją wartość. Pacjenci go kochają, być może dlatego jego koledzy z branży nie przepadają za nim, a konkurencja chce go zniszczyć. Ale on się nie boi, jest sobą, nie ma żadnych kompleksów i idzie przez świat z podniesioną głową. Przeczytajcie tę książkę, zrozumiecie dlaczego tak go lubię.
- dodaje Magda Gessler.

"Zatrzymać czas. Sekrety medycyny estetycznej" to książka nie tylko do czytania. Została uatrakcyjniona multimedialnymi treściami, które można pobrać dzięki aplikacji Tap2C. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie. Można ją pobrać z  Google Play i  AppStore. Dzięki niej czytelnik otrzyma dostęp do ekskluzywnych filmów,  rozmów z autorem czy pacjentami.

Więcej godnych polecenia książek: