medycyna estetyczna, gabinet rekomendowany

Kraków: Galaktyka Kobiet

W samym centrum Krakowa, w uroczej willi z ogrodem przy Alei Beliny-Prażmowskiego 18, zainaugurowała działalność Galaktyka Kobiet – wyjątkowe Centrum Rozwoju Osobistego dla Pań, dbające o ciało, duszę i umysł.
/ 12.03.2010 14:52
medycyna estetyczna, gabinet rekomendowany
Galaktyka Kobiet to unikalne miejsce, które przyciąga, inspiruje i integruje. Jego oferta obejmuje zarówno porady stylistów, warsztaty rozwijające karierę zawodową, spotkania ze specjalistami, aż po zajęcia ruchowe, zabiegi kosmetyczne i fizjoterapeutyczne.

Zapraszamy do Galaktyki Kobiet wszystkie panie, które podzielają naszą definicję prawdziwego piękna: wypielęgnowane ciało, w którym mieszka ciekawa dusza, napędzane rześkim, rozwijającym się umysłem. Naszym celem jest, by kobiety znalazły tu wszystko, czego potrzeba do rozwijania własnego potencjału - w swoim własnym tempie i w zgodzie z obecną sytuacją – mówi Judyta Kwaśniewska-Kaliszewicz, jedna z pomysłodawczyń Galaktyki Kobiet.

Oferta Galaktyki Kobiet to między innymi:

KobieTao
W programie KobieTao skupiamy się na potrzebach kobiecej duszy i umysłu. Dzięki szkoleniom, warsztatom i spotkaniom z ekspertami z różnych dziedzin pomożemy Wam odnaleźć swój potencjał, zadbamy o karierę zawodową oraz pomożemy rozwinąć zainteresowania i hobby. Każda z uczestniczek warsztatów KobieTao znajdzie temat interesujący dla siebie: aranżację wnętrz, zdrowe żywienie czy wystąpienia publiczne. Zapraszamy do dyskusji na spotkaniach z seksuologami, stylistami czy... astrologami

MedicinaEst
Każda z nas ceni fachowe rady lekarzy kosmetologów, oferujących profesjonalne zabiegi dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Program MedicinaEst rozwiąże każdy problem ze skórą, począwszy od trądziku, przez przebarwienia, zmarszczki, szarość cery, na cellulicie skończywszy. MedicinaEst łączy profesjonalne zabiegi prowadzone przez: lekarza, kosmetologa i kosmetyczkę.

BodyZen
W ramach zajęć BodyZen chcemy przekonać Was, że dobre samopoczucie nie wynika tylko i wyłącznie z faktu posiadania idealnych pośladków, a problemy życiowe nie znikną wraz z wygładzonym cellulitem. W BodyZen pomożemy Wam lubić siebie takimi, jakie jesteście – nie zaniedbując jednak tego, co dostałyście od Matki Natury. Pomogą w tym masaże lecznicze Rolletic, zabiegi wykonywane przez fizjoterapeutów, sauna na podczerwień, opalanie natryskowe i zabiegi na ciało wykonywane przez lekarza i kosmetyczkę. Ponadto proponujemy zajęcia ruchowe: pilates, taniec brzucha, tai chi, jogę i wiele innych.

Biba Bab
Jedną z wyjątkowych propozycji Galaktyki Kobiet jest Biba Bab – czyli impreza dla Pań zorganizowana według specjalnie przygotowanego scenariusza. Mogą nią być wyjątkowe urodziny, niezapomniany wieczór panieński czy impreza integracyjna w pracy. Uczestniczki Biby Bab mogą wybrać do programu m. in. zabiegi w Galaktyce Kobiet – np. saunę, zabiegi na twarz i ciało, stylizację i wizaż oraz dodatkowe atrakcje – np. naukę flamenco lub przejazd limuzyną do wybranego lokalu.

Dla Mam
Nie wyobrażamy sobie Galaktyki Kobiet bez przestrzeni dla dzieci. Podczas naszych zajęć panie mogą odpocząć od trudów codziennego macierzyństwa - bez nerwowego spoglądania na zegarek, czy nie kończy się już czas niani lub babci. W trakcie trwania warsztatów, zabiegów i spotkań dziećmi zajmą bezpłatnie doświadczone panie pedagog. W ofercie Galaktyki Kobiet proponujemy również specjalne warsztaty dla najmłodszych oraz zajęcia integracyjne dla dzieci z mamami.
Galaktyka Kobiet jest partnerem kampanii KanguroMania.