POLECAMY

Kosmetyki do włosów dla mężczyzny - zalecenie czy przesada?

Obecnie coraz częściej mężczyźni przywiązują uwagę do swojego wyglądu oraz do kosmetyków jakich używają. Systematycznie odwiedzają salony fryzjerskie gdzie poddają swoje włosy przeróżnym wzmacniającym rytuałom.
Obecnie coraz częściej mężczyźni przywiązują uwagę do swojego wyglądu oraz do kosmetyków jakich używają. Systematycznie odwiedzają salony fryzjerskie, gdzie poddają swoje włosy przeróżnym wzmacniającym rytuałom.

Kosmetyki do włosów dla mężczyzny - zalecenie czy przesada?

Modny i zadbany mężczyzna nie tylko dba o nienaganną fryzurę, ale coraz częściej możemy zaobserwować, że panowie nie boją się również poddawać zabiegom chemicznym. Podobnie jak kobiety pragną, aby ich włosy zawsze wyglądały zdrowo i naturalnie. Dlatego coraz większy procent mężczyzn przyznaje się do tego, że farbuje swoje włosy. W przypadku panów nie są to aż tak radykalne zmiany koloru włosów. Zazwyczaj wykonują oni koloryzację ton w ton, mającą na celu albo pokrycie siwych włosów bądź nadaniu włosom niepowtarzalnego blasku. Panowie dbając o wygląd dużą wagę również przywiązują do kosmetyków, których używają. Panowie, którzy regularnie odwiedzają swoich stylistów w większej mierze zaopatrują się w produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów w salonach fryzjerskich. Coraz mniej mężczyzn używa jedynie żelu pod prysznic, którego - oprócz mycia całego ciała - używa również do mycia włosów. Obserwujemy z jaką ogromną świadomością i dobrą znajomością przeróżnych firm i marek kosmetyków wybierają dla siebie odpowiednie produkty.
Oczywiście jak we wszystkim przesada nie jest wskazana, ale zadbany wygląd jest jak najbardziej zalecany. Miło, że dzisiejszy mężczyzna nie tylko zwraca uwagę na to jak wyglądają kobiety. Ale również zaczął wymagać od siebie i zwracać większą uwagę na swoją prezencję.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/5 lat temu
Trzeba dbać o włosy bo na starość zostanie tylko łysinka :)
/5 lat temu
każdy musi o siebie zadbać, nie jak jakiś metro... ale podstawy higieny trzeba zachować
/5 lat temu
Zgodzę się - nie pindrzy. Ale też nie chodzi jak fleja. Uzywanie męskich szamponów wg mnie to oznaka, że facet jest czysty i dba o siebie.
POKAŻ KOMENTARZE (2)