POLECAMY

Kosmetyki dla kobiet 40+ – które warto kupić?

Kosmetyki dla pań po 40. roku życia powinny przede wszystkim nawilżać skórę, rewitalizować ją i regenerować, a także działać przeciwzmarszczkowo. Przejrzeliśmy, co panie 40+ mogą kupić dla siebie w sklepach i drogeriach!

Kosmetyki dla kobiet 40+ – które warto kupić?
Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy Perfect Beauty Cera Dojrzała 40+, który dla kobiet po 40. roku życia, których skóra pozbawiona jest jędrności i elastyczności, z widocznymi zmarszczkami oraz opuchnięciami i cieniami pod oczami, Farmona, cena: ok. 9,50 zł/15 ml
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/3 lata temu
Mając 40 lat trzeba już mocniej zadbać o skórę. Koniecznością jest regularne jej nawilżanie (także od środka poprzez dostarczanie dużej ilości płynów). Oprócz tego warto zakupić sobie krem przeciwzmarszczkowy, mocno odżywczy. Najlepiej żeby miał w sobie kwas hialuronowy, który mocno nawilża. Ja korzystam z serii angielskich kosmetyków naturalnych - http://www.taovital.pl/produkty-na-zmarszczki-i-linie-65-c.asp Fajnie działają, mają przystępną cenę. Ale jak to bywa, każda skóra potrzebuje trochę innej pielęgnacji:)
/3 lata temu
na własnej skórze przekonałam się, że sam krem nie wystarczy, trzeba stosować kompleksową pielęgnację - oczyszczać, nakładać serum, krem nawilżający i filtr. Bardzo długo kupowałam różne produkty z różnych serii i rzadko bywałam zadowolona, niektóre mnie uczulały w połączeniu z innymi i nie wiedziałam, który jest winowajcą :-) czasu, nerwów i zdrowia zaoszczędziło mi kupowanie całych "zestawów" kosmetyków jednej marki. Moim zdaniem najfajniejsze serie robi Obagi, marka wprawdzie amerykańska, ale też do dostania w Polsce.
/3 lata temu
Wreszcie cos dla babek po 40 ;) Ja mam 40 lat i jestem mama, szukam dobrego kremu 40+