Korekcja piersi

Jest to korekcja kształtu „opadających" piersi, polegająca na przemieszczeniu ku górze gruczołów piersiowych wraz z brodawkami i otoczkami – z równoczesnym wycięciem nadmiaru zwiotczałej, rozciągniętej skóry

Jest to korekcja kształtu „opadających" piersi, polegająca na przemieszczeniu ku górze gruczołów piersiowych wraz z brodawkami i otoczkami – z równoczesnym wycięciem nadmiaru zwiotczałej, rozciągniętej skóry.

Do „opadnięcia" dochodzi najczęściej po okresie karmienia piersią, po znacznym schudnięciu, albo – po prostu z upływem lat.

Operację najczęściekorekcja piersij wykonuje się w znieczuleniu ogólnym. W wyjątkowych przypadkach (niewielkie piersi) można rozważyć użycie znieczulenia miejscowego w połączeniu z dożylnym. Blizny pooperacyjne ulokowane są wokół otoczki i poniżej – nie ma żadnych blizn powyżej – np. w obrębie dekoltu. Operacja podniesienia może służyć również do korekcji znacznej asymetrii (np. większe „opadanie" po jednej stronie).

Operacja podniesienia piersi nie narusza gruczołu – nie ma zatem żadnych przeszkód dla ew. późniejszego karmienia.

Po operacji przede wszystkim należy zapewnić warunki prawidłowego gojenia i zabezpieczyć okolice operowane przed przypadkowym urazem. Początkowo zakładane są opatrunki uciskające z bandaży elastycznych, później – dobrze dopasowany, elastyczny stanik. Stanik ten w pierwszych miesiącach powinno się nosić w dzień i w nocy.
Cena: od 7 000 zł

IQ MEDICA jest  bezpłatnym doradcą chirurgii plastycznej. Korzystając z jej usług pacjenci  oszczędzają czas, unikają niepotrzebnych wydatków oraz zbędnych wizyt i  konsultacji lekarskich. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas dotychczasowej  działalności sprawiło, że firma ta zyskała ogromne zaufanie wśród pacjentów z  całego świata.
Celem przewodnim działania IQ MEDICA jest pomoc w doborze  najlepiej doświadczonej kadry lekarskiej, pracującej na nowoczesnym sprzęcie  według najnowszych osiągnięć medycyny

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (12)
/5 lat temu
a ja byłam na operacji u dra Osucha, bo niestety miałam bardzo dużą asymetrię. Efekt po zabiegu bardzo fajny i jestem zadowolona z tego, jak moje piersi teraz wyglądają
/7 lat temu
jestem 2 tygodnie po podniesieniu piersi. Zabieg wykonywałam we Wrocławiu.Odpowiem na pytania dziewczyn poważnie myślących o tym zabiegu.
/13 lat temu
To jest głupota wydwać tyle kasy na silikonowe piersi. Nie wiem, co facetom podoba się w dużym biuście????????
POKAŻ KOMENTARZE (9)