POLECAMY

Konkurs "Zwalczamy cellulit!"

Do wygrania kosmetyki antycellulitowe firmy Frei®!
Konkurs "Zwalczamy cellulit!"

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Walczysz z cellulitem i odnosisz sukcesy? Ćwiczysz, masujesz, wcierasz kremy, a może twoim sposobem jest dieta? Pokaż nam, jak pozbywasz się pomarańczowej skórki! Zdjęcie wklej na forum polki.pl.

Uwaga!
Każdy uczestnik konkursu może wkleić tylko jedno zdjęcie.

Do wygrania 10 zestawów kosmetyków antycellulitowych firmy Frei®.

Każdy zestaw zawiera:
- frei® Antycellulitowy olejek do masażu.
Wspomaga oczyszczanie tkanki łącznej i ujędrnia skórę dzięki zawartości aktywnych składników, takich jak kofeina, witaminy A, E i B3. Wyraźnie redukuje cellulit już po kilku tygodniach regularnego stosowania.
- frei® Antycellulitowy peeling pod prysznic. Wspomaga złuszczanie warstwy rogowej, wygładza skórę i pobudza krążenie. Kofeina odpowiada za rozkład tłuszczu, a witamina B3 wspomaga przemianę materii. Skóra staje się gładsza, a cellulit mniej widoczny.
- frei® Aktywny antycellulitowy żel do ciała. Zawiera trawę cytrynową i kofeinę. Naturalny olejek z trawy cytrynowej odtruwa i ujędrnia podskórną tkankę łączną, kofeina usuwa nadmiar wody. Żel szybko się wchłania pozostawiając przyjemny, odświeżający zapach.

Koszt jednego zestawu to około 132 zł.

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Zwalczamy cellulit!" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 30 czerwca do 14 lipca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 14 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 28 lipca 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)