POLECAMY

Konkurs "Naturalne piękno"

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego serwisu do wzięcia udziału w zabawie. Do wygrania 10 zestawów kosmetyków od firmy Yves Rocher.
Konkurs "Naturalne piękno" fot. Serwis prasowy
Soczysta brzoskwinia, dojrzała malina, słodki kokos - to tylko niektóre z naturalnych składników linii Plaisirs Nature Yves Rocher. Bo tak naprawdę prawdziwe piękno tkwi w naturze. Dlatego pozwól, aby natura cię zainspirowała i weź udział w naszym konkursie fotograficznym.

Daj się ponieść fantazji! Zrób zdjęcie jednemu z naturalnych składników, który można znaleźć w linii Plaisirs Nature. Możesz wybrać spośród: oliwek, wanilii,  jeżyn, malin, kokosa, brzoskwini. Zadbaj  o ciekawą i oryginalną aranżację  i umieść fotografię w konkursowym wątku na naszym forum w FotoGalerii. Zdjęcia muszą być wykonane przez ciebie.

Konkurs zakończony!
Po burzliwych obradach redakcyjne jury nagrodziło następujące użytkowniczki:
betitunia
snupy3
marzycielka10
tomasam
valin0
kasiaafek
malutka08
ren81
limonaa
kliwia42

Gratulujemy!

Zobacz galerię nagród!

 

Do wygrania 10 zestawów nagród ufundowanych przez firmę Yves Rocher.


Każdy zestaw to:
Peeling do ciała Oliwa z oliwek AOC z Prowansji
Krem do rąk Wanilia z upraw bio
Mleczko do ciała Owies z upraw bio
Żel do kąpieli i pod prysznic Malina z upraw bio
Woda toaletowa Brzoskwinia
Mleczko do ciała Brzoskwinia
Mleczko do ciała Dzika jeżyna
Pastylka do kąpieli Kokos
Żel do kąpieli i pod prysznic Kokos
Torba Yves Rocher

Aby przejść do konkursu - kliknij tutaj!

Regulamin konkursu:
1. POSTANOWIENIA OGÓLNE:
1.1.Organizatorem Konkursu jest spółka „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa (dalej zwana: „Organizatorem”).
1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (zwanym dalej: „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
1.3. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej polki.pl.
1.4. Uczestnikiem Konkursu może być osoba fizyczna, pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.
1.5. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora i realizatorów oraz inne osoby współpracujące przy organizacji Konkursu, jak również członkowie rodzin w/w pracowników i współpracowników.


2. ZAŁOŻENIA KONKURSU
2.1. Konkurs będzie przeprowadzony na stronie internetowej polki.pl
2.2. Konkurs będzie trwał w dniach od 24 sierpnia do 06 września.
2.3. Rozwiązanie Konkursu zostanie ogłoszone na stronie internetowej polki.pl.

3. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU:
3.1. Konkurs polegać będzie na wyborze najciekawszej odpowiedzi przez jury na dany temat.
3.2. Laureatami Konkursu w liczbie 10 zostaną osoby, których odpowiedzi zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze.
3.3. Przystąpienie do Konkursu, zgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu, jest równoznaczne ze złożeniem przez uczestnika oświadczenia w przedmiocie akceptacji niniejszego Regulaminu.
3.4. Organizator oświadcza, że dane osobowe uczestnika w zakresie: imię i nazwisko, numer telefonu komórkowego lub stacjonarnego lub odpowiednio adres zamieszkania, będą przetwarzane przez Organizatora z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu bezpośredniego własnych produktów Organizatora Konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne.

4. PRZYZNAWANIE NAGRÓD:
4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3 w terminie najpóźniej do dnia 09 września 2009 r.
4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej za pomocą Prywatnej Wiadomości (PW na forum).
4.3. Nagrody do poszczególnych laureatów wysłane zostaną pocztą lub przesyłką kurierską na koszt Organizatora pod adres zamieszkania wskazany przez laureataw mailu w terminie najpóźniej 14 dni od dnia powiadomienia laureata o wygranej.
4.5. W przypadku nie podjęcia przez laureata nagrody w terminie 14 dni od dnia postawienia jej do dyspozycji laureata, prawo do nagrody wygasa.
4.6. Organizator zastrzega, że nagrody nie podlegają zamianie na ich równowartość pieniężną. Laureatom nie przysługuje prawo do wyboru nagrody i zastrzeżenia szczególnych właściwości nagród.

5. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
5.1. Wszelkie reklamacje dotyczące Konkursu uczestnicy powinni zgłaszać w formie pisemnej najpóźniej w terminie 14 dni od dnia publikacji na stronie internetowej polki.pl listy laureatów Konkursu na adres mailowy Redakcji.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
6.1. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:
- zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Konkursu, których nie był w stanie przewidzieć lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych w tym siły wyższej,
- nie doręczenie Uczestnikowi nagrody spowodowane nie podaniem przez Uczestnika danych adresowych lub błędnym ich podaniem,
- świadczone przez Pocztę Polską i firmy kurierskie usługi pocztowe.
6.2. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany postanowień niniejszego regulaminu w przypadku zmian przepisów prawnych lub innych istotnych zdarzeń mających wpływ na organizowanie Konkursu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/9 lat temu
Do mnie niestety nagroda nie dotarła do tej pory :(
/9 lat temu
To dziekuje bardzo za podpowiedz --pozostaje nam czekac cierpliwie -nagrody sa naprawde super, --dobrze by było mieć taki zestawik--aż jestem ciekawa które prace przypadną do gustu administratorom.
/9 lat temu
ramona8 wyniki powinny pojawić się na tej stronie;)
POKAŻ KOMENTARZE (2)