WYNIKI KONKURSU: Wygraj hit lata - zestaw metalicznych tatuaży!

Weź udział w naszym konkursie!
Wygraj zestaw metalicznych tatuaży - konkurs fot. materiały prasowe My Way/kolaż Polki.pl


Gratulujemy wygranej!

Aknemonte; kleementynka; violinist; nietota; kiciuniaaa


Zdobienie ciała złotymi i srebrnymi tatuażami to najgorętszy trend tego lata. Teraz możesz wygrać je w naszym konkursie!

Nagrody:

Mamy dla was 5 zestawów metalicznych tatuaży marki My Way.
 
UWAGA! Odpowiedź zamieść na naszym forum konkursowym. Aby wziąć udział w konkursie, musisz być zarejestrowanym użytkownikiem – sprawdź jak to zrobić krok po kroku!

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z REGULAMINEM.

Zadanie konkursowe:

Opowiedz w kilku zdaniach na to jak wyglądałyby najbardziej szalony tatuaż, który odważyłabyś zrobić sobie na ciele? Na odpowiedzi czekamy do 24 lipca!

Konkurs trwa od 10 do 24 lipca.
 

Historia My Way Jewellery ma swój początek nad polskim morzem, w miejscu, gdzie ograniczenia dla wyobraźni nie istnieją, a czas zdaje się płynąć trochę wolniej. Marka powstała w 2012 roku. Cały czas uzupełnia kolekcję o kolejne, stylowe wzory. To co otrzymujesz jest w 100% stworzone z myślą o kobiecych potrzebach: modny design połączony z wysoką jakością – to para idealna!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/3 lata temu
czy nagrody zostaly wyslane?
/3 lata temu
Jak wyglądałyby najbardziej szalony tatuaż, który odważyłabyś zrobić sobie na ciele? Moim marzeniem jak dotychczas nie spełnionym jest mieć tatuaż w kształcie skandynawskiej zorzy polarnej,pełnej niesamowitych kolorów i niecodziennych kształtów.Choć w taki sposób miałabym namiastkę mojego marzenia w zasięgu ręki.:-)
/3 lata temu
Zawsze marzyłam o zadziornie wychylających się zza koszulki skrzydełkach na moich barkach. Nie za wielkie, ale robiące wrażenie i idealnie komponujące się z letnim seksownym bikini.
POKAŻ KOMENTARZE (1)