POLECAMY

Konkurs "Letnie słodkości"

Do wygrania zestawy kosmetyków firmy Aquolina!
Konkurs "Letnie słodkości"

Zapraszamy wszystkie użytkowniczki naszego portalu do wspólnej zabawy!

Lato to czas owoców! Chyba każda z nas miała okazję przekonać się, jak dobroczynnie owoce wpływają na naszą urodę. Pokaż nam, jak wykorzystujesz owoce do pielęgnacji ciała! Zdjęcie wklej na forum polki.pl

Uwaga! Każdy uczestnik konkursu może wkleić tylko jedno zdjęcie.

Do wygrania 25 zestawów kosmetyków firmy Aquolina.

Każdy zestaw zawiera:
- arbuzowy żel-peeling
- grejpfrutowa mgiełka do ciała
- balsam o zapachu świeżego mango

Aby wziąć udział w konkursie, kliknij tutaj!

Zasady konkursu:
1. Konkurs "Letnie słodkości" zostanie przeprowadzony na forum serwisu polki.pl w terminie od 1 lipca do 15 lipca 2008 r.
2. Prace będą oceniane przez konkursowe jury złożone z Redakcji serwisu polki.pl.
3. Nagrody trafią do osób, których prace jury oceni najwyżej.
4. Jury podejmie decyzję dotyczącą zwycięzców 15 lipca i prześle informacje do osób nagrodzonych na ich prywatne skrzynki na forum z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Wyślemy je pocztą niezwłocznie po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców.
5. Prawa autorskie majątkowe do prac nadesłanych przez uczestników konkursu powinny należeć do uczestników konkursu. Uczestnicy konkursu ponoszą pełną odpowiedzialność wobec Organizatora w przypadku zgłoszenia przez osoby trzecie roszczeń z tytułu naruszenia ich praw wskutek wykorzystania przez Organizatora tekstów zgodnie z niniejszym Regulaminem.
6. Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach będą dyskwalifikowane.
7. Dane do odbioru nagrody należy wysłać na redakcyjną skrzynkę forumową najpóźniej do 29 lipca 2008 r. W przypadku przekroczenia tego terminu nagrody przepadają!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)