POLECAMY

Weź udział w konkursie Rapid White i wygraj paski wybielające!

Sprawdź, jak działa system wybielający Rapid White.
Weź udział w konkursie Rapid White i wygraj paski wybielające!

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i mamy tylko 11 sekund na to, by oczarować naszego rozmówcę. Przyda się zatem piękny uśmiech. Zatroszcz się o 5-gwiazdkową jakość swojego uśmiechu i olśnij innych. System wybielający Rapid White to nowy, prosty sposób na ekspresowe wybielanie w domowym zaciszu!

Moc pierwszego wrażenia

Przy pierwszym spotkaniu to nie makijaż, ani perfumy, a właśnie uśmiech jest najważniejszy – potrafi być hipnotyzujący i przyciągnąć niejedno spojrzenie. Spontaniczny i szczery jest zaraźliwy i nastraja innych pozytywnie, a do tego sprawia, że wyglądamy bardziej atrakcyjnie. Jednym z najczęściej spotykanych rodzajów jest tzw. uśmiech szeroki, który nie tylko odsłania górne zęby, ale również czubki dolnych. Często jednak ich stan nie jest zadowalający, dlatego staramy się ukrywać je pod stłumionym uśmiechem, unosząc delikatnie kąciki ust i zaciskając mocno wargi. Jest to szczególnie niekomfortowe w sytuacji, gdy chcemy zrobić dobre wrażenie na swoim pracodawcy, czy poflirtować z nowo poznaną osobą. Naturalny, piękny uśmiech, który dodaje nam pewności siebie, to klucz do sukcesu.


paski wybielające Rapid White

Postaw na biel!

Dla wielu osób wybielanie zębów kojarzy się głównie z kosztownymi zabiegami wykonywanymi w gabinecie stomatologicznym. Jeśli jednak wśród codziennych obowiązków nie mamy na to czasu, a potrzebujemy ekspresowego rozjaśnienia, warto sięgnąć po system wybielający Rapid White. Ten domowy sposób pozwoli osiągnąć widoczne efekty już po 5 dniach stosowania.

Miętowa moc

System wybielający Rapid White to elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Dzięki innowacyjnej technologii samorozpuszczania system wybielający Rapid White to szybka i bezpieczna metoda bez wykorzystania nadtlenku wodoru. Wybielanie zębów nigdy dotąd nie było tak przyjemne!

KONKURS 

Zadanie konkursowe: Zdradź nam swój przepis na pewność siebie

Nagrody konkursowe:

5 zestawów pasków wybielających Rapid White

Powodzenia!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/rok temu
Gotowe :D
/rok temu
Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie mojego wyglądu; nawet taki niewielki, nieśmiały. Uprzejme, serdeczne spojrzenie do tego dodaje mi odwagi i pewności siebie, bo to świadczy o tym, że mam przyjazne zamiary i szczere intencje a poza tym, że jestem życzliwym, dobrym człowiekiem. Ważny jest przy tym czysty, schludny wygląd.
/rok temu
Wysłane :)
POKAŻ KOMENTARZE (8)