POLECAMY

Wygraj zestaw Kolagenu NCN i postaw na zdrowie!

Weź udział w konkursie i sprawdź działanie kolagenu NCN!
Wygraj zestaw Kolagenu NCN i postaw na zdrowie! fot. Fotolia

Twoje paznokcie się łamią? Skóra utraciła dawny blask, a cellulitu jest coraz więcej? To może być oznaka braku odpowiedniej ilości kolagenu w organizmie! Poznaj jego cudowne właściwości i weź udział w konkursie marki KOLAGEN NCN.

Za co odpowiada kolagen? 

Kolagen to główne białko tworzące tkankę łączną. Jest odpowiedzialny za wygląd i elastyczność skóry. To właśnie jego ubytki, powstające w procesie starzenia się organizmu, powodują powstanie zmarszczek, przebarwień, cellulitu, a nawet wpływają na jakość paznokci i włosów. 

Jak go odbudować?

Okazuje się, że istnieją skuteczne sposoby na uzupełnienie niedoboru kolagenu! Odpowiednia suplementacja pomoże ci przywrócić zdrowy wygląd skóry, włosów i paznokci. Wybierz produkt, który ma wysokie stężenie kolagenu i jest w stu procentach naturalny. Takie właściwości posiada KOLAGEN NCN
 
Młode osoby chwalą go sobie ze względu na to, że wspomaga skutecznie walkę z trądzikiem. Kobiety uważają, że KOLAGEN NCN jest niezwykły środkiem wpływający na włosy, skórę, zmarszczki i paznokcie a także pomagający walczyć z cellulitem! Ludzie starsi kupują go ze względu wyjątkowe działanie na kości, stawy i ścięgna,a sportowcy z kolei kładą nacisk na aminokwasy i białko, które mają wpływ na budowę mięśni. To produkt, który trafi do każdego! 
 

Dlaczego KOLAGEN NCN? 

  • Oferuje największą dostępną na rynku europejskim zawartość kolagenu rybiegodawce dziennej!
  • Jest to naturalny kolagen rybi a nie syntetyczny, drobiowy, wołowy czy wieprzowy a więc jego przyswajalność jest nieporównywalnie największa (80% zgodności z ludzkim DNA)
  • Brak w nim konserwantów, aromatów, barwników itp. Opakowanie zawiera 100% czystego kolagenu rybiego oraz witaminę C.
  • Kolagen NCN to w 100% naturalny i łatwo przyswajalny kolagen rybi.
  • Skuteczność i jakość potwierdzona wieloma certyfikatami i niezależnymi badaniami zarówno szwajcarskimi jak i polskimi.
  • Produkt jest najtańszym produktem w tej grupie na rynku, gdyż firma szwajcarska pragnie dotrzeć do jak największej grupy kobiet.
 
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj kuracje kolagenu NCN! Postaw na zdrowie!
 
ZADANIE KONKURSOWE:
Dlaczego suplementacja kolagenu jest tak ważna dla naszego organizmu?
 
NAGRODY:
nagroda główna x 1 zestaw zawierający:
  • torebka firmowa (1szt.), Kolagen NCN (intensywna kuracja na pół roku) (12 szt.), Kolagenu NCN Piękno (6szt.), Kolagenu NCN Młodość (6 szt.), parasol firmowy (1szt.), kubek (1szt.), długopis (1szt.), katalog firmowy (1szt.), ulotka (1szt.)
 
nagrody pocieszenia x 10 zestawów zawierających:
Kolagen NCN (intensywna kuracja miesięczna) (2 szt.), Kolagenu NCN Piękno (1 szt.), Kolagenu NCN Młodość (1 szt.) , kubek (1szt.), długopis (1szt.), torebkę (1szt.), katalog firmowy  (1szt.), ulotka (1szt.)
 
 
UWAGA! Odpowiedź prześlij przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej.
 
Konkurs trwa od 31.10.2016 do 13.11.2016 r.
 
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Wysyłając zgłoszenie podałam błędny adres mailowy. W razie wygranej proszę o kontakt telefoniczny :) Życzę wszystkim powodzenia a tym konkursie :) Każdej z nas przyda się taki kolagen... Mnie by wspomógł w walce z luźną skórą po ciąży... Pozdrawiam :)