POLECAMY

Klinika Modelowania Sylwetki LOOK MED - Olsztyn

Klinika Modelowania Sylwetki LOOK MED to pierwsze miejsce w regionie północno - wschodniej Polski, gdzie łączymy najnowsze światowe trendy w dziedzinie medycyny estetycznej.
Klinika Modelowania Sylwetki LOOK MED - Olsztyn
Nasz personel to lekarze specjaliści wyszkoleni w najlepszych ośrodkach, w kraju i za granicą. Jesteśmy jedyną kliniką w północno – wschodniej Polsce, wykonującą zabiegi lipolizy laserowej, która staje się na świecie standardem w technikach usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Nasi Lekarze, wykonujący w Klinice zabiegi modelowania i odmładzania twarzy, należą do elitarnej grupy polskich lekarzy uczestniczących w programach szkoleniowych szwajcarskiej InjectNow Academy. Ucząc się pod okiem najlepszych światowych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej, nie tylko opanowali perfekcyjnie techniki wykonywania zabiegów gwarantujące bezpieczeństwo i doskonały efekt, ale poznają również najnowsze trendy w leczeniu zmarszczek i modelowaniu twarzy. Ich doświadczenie i profesjonalizm gwarantują Państwu zabiegi na wysokim, światowym poziomie oraz w najwyższym komforcie i dobrym samopoczuciu.

Klinika Modelowania Sylwetki LOOK MED
Ul. Lelewela 6a/3
10-021 Olsztyn
tel. +48 89 672 57 69
klinika@look-med.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)