Zdrowe i piękne nogi w Klinice Ambroziak

Zadbaj o zdrowie swoich nóg w Klinice Ambroziak.
Dr Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem, wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Członek-założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak również członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorem ponad 50 publikacji, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.
 
Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire oraz sekretarzem Polsko-Francuskiego Towarzystwa Angiologicznego. Ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.
 
Piękne, zdrowe, gładkie nogi są marzeniem wszystkich, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Ich piękny wygląd to również wizytówka naszego zdrowego układu krążenia. Klinika Ambroziak proponuje wiele skutecznych rozwiązań.
 

Przewlekła niewydolność żylna (PNŻ)

Obejmuje szeroki zakres schorzeń począwszy od niewielkich zmian o charakterze żył siateczkowatych i teleangiektazji (pajączków) nie wpływających w sposób istotny na jakość życia pacjentów przez żylaki kończyn dolnych aż do rozległych owrzodzeń żylnych doprowadzających do ciężkiego kalectwa.
Teleangiektazje i żyły siateczkowate są najbardziej rozpowszechnionymi zmianami chorobowymi układu żylnego. Przyjmuje się że występują u 50% mężczyzn i około 65% kobiet. Występowanie żylaków kończyn dolnych szacuje się na około 30% u kobiet i do 20% u mężczyzn. Najczęściej towarzyszą tym objawom obrzęki, występujące w okolicach kostek, ale dotyczyć mogą całego podudzia. Po dokładnym zbadaniu pacjenta, zawsze zostanie zaproponowane wykonanie ultrasonografii dopplerowskiej żył kończyn dolnych. Badanie to dostarczy nam informacji, które będą bardzo przydatne w celu określenia stopnia zaawansowania choroby oraz dobrania i zaproponowania optymalnego sposobu leczenia.

 

Klinika Ambroziak
Al. Gen. W. Sikorskiego 13
02-758 Warszawa
Tel.: +48 22 111 50 05;
Tel.: +48 726 101 000,
mail: recepcja@klinikaambroziak.pl
Więcej informacji na www.klinikaambroziak.pl
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/2 lata temu
Miałam problem z pajączkami na nogach i popękanymi naczynkami na płatkach nosa.Robiłam konsultacje w różnych salonach i ceny mnie przerażały.Trafiłam do fajnego salonu w Warszawie Instytut Estetyczny i dziękuję koleżance że mi go poleciła :* Pan doktor nie tylko usunął mi pajączki na nogach ,naczynka na nosie to jeszcze gratis pozbyłam sie włókniaków na szyi.Polecam w 100 %
/4 lata temu
Rzeczywiście wygląd pajączków i żylaków jest mało estetyczny ale nawet jeżeli poddamy się ich usunięciu a nie zadbamy o kondycję żył od środka to szkoda wydanych pieniędzy. Ja po ciąży miałam zabieg laserowy usuwający pajączki na łydkach i udach a po tym zaczęłam stosować taksyfolinę z witaminą c.