Karboksyterapia i osocze bogatopłytkowe - innowacyjne połączenie

Czy wiecie, jaki zabieg zyskał tytuł "Zabiegu roku 2014" przyznawany przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych? To innowacyjne połączenie karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego. Sprawdźcie, czym wyróżnia się ten zabieg!

karboksyterapia i osocze bogatopłytkowe

fot. Fotolia

Podczas X edycji konkursu „Perły Dermatologii Estetycznej” docenione zostało połączenie terapii osoczem bogatopłytkowym Autologic Therapy z karboksyterapią C.D.T. Evolution, nagrodzone przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych w kategorii „Zabieg roku 2014”. Na czym polega korzystne współdziałanie tych dwóch zabiegów?

Na czym polega połączenie karboksyterapii i osocza bogatopłytkowego?

Karboksyterapia to bezpieczne i kontrolowane zastosowanie medycznego dwutlenku węgla (CO₂). Poprawia krążenie w tkankach, teksturę i elastyczność skóry, stymuluje produkcję nowego kolagenu i tworzenie zdrowych naczyń włosowatych.

Autologic Therapy polega zaś na rewitalizacji skóry dzięki jej autologicznej odbudowie komórkowej. Od pacjenta pozyskiwana jest niewielka ilość krwi, z której odzyskuje się osocze bogatopłytkowe.

Ta naturalna, mało inwazyjna metoda świetnie sprawdza się w odmładzaniu i ujędrnianiu delikatnej skóry wokół oczu, ust, na twarzy, szyi, dekolcie lub dowolnej okolicy całego ciała.

Oba zabiegi są dobrze znane i od wielu lat wykorzystywane w różnych dziedzinach medycyny. Jednak połączenie tych dwóch metod w czasie jednej sesji zabiegowej to zupełnie nowe rozwiązanie o szerokim spektrum wskazań, dająca spektakularne efekty. Synergia działania karboksyterapii oraz osocza bogatopłytkowego została bardzo szybko doceniona przez najlepszych specjalistów ze względu na jej małoinwazyjność, dobrą tolerancję przez pacjentów i maksymalne efekty, bez ryzyka działań niepożądanych.

Dla kogo?

Zabieg C.D.T. Evolution w połączeniu z Autologic Therapy dedykowany jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Poleca się go wszystkim osobom, które dostrzegają u siebie oznaki starzenia i chcą przeciwdziałać im, zachowując jednocześnie naturalny i zdrowy wygląd.

Ta zintensyfikowana terapia gwarantuje bezpieczeństwo, najwyższą skuteczność i naturalny efekt.

Przedłużenie efektu w domu

Aby zwiększyć skuteczność zabiegu po wyjściu z gabinetu, lekarz może przygotować spersonalizowany Autologic Cream, poprzez dodanie do specjalnej bazy osocza bogatopłytkowego, pozyskiwanego z własnej krwi pacjenta.

Stosowanie takiego kremu dodatkowo skraca czas rekonwalescencji po zabiegu oraz przedłuża czas utrzymywania się jego efektów.

Polecamy: Osocze bogatopłytkowe w medycynie estetycznej

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)