POLECAMY

Kalina Ben Sira

Prezes Zarządu Klinik "La Perla"
Kalina Ben Sira fot. serwis prasowy
Kalina Ben Sira - Prezes Zarządu Klinik "La Perla". Od 10 lat buduje i rozwija sieć "La Perla" realizując swoją pasję, jaką jest kosmetologia, medycyna estetyczna oraz chirurgia plastyczna.

Od piękna do najnowszych technologii

Rok 2000 to początek ery piękna. Zaczęła się ona, kiedy La Perla przyjęła swoich pierwszych klientów. Jako jedyni postawiliśmy wtedy na najnowsze technologie. I jako jedyni do dzisiaj inwestujemy w ekskluzywne sprzęty, uznawane za gwiazdy w świecie kosmetologii. Czujemy się zobowiązani, by naszym klientom zapewniać luksus, na jaki zasługują. Wyznaczamy trendy w chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Wyznaczamy trendy w świecie piękna.
 
Luksus na jaki zasługują gwiazdy
Wykorzystując innowacyjne technologie wzbudziliśmy zainteresowanie w świecie gwiazd. Tak krajowego, jak i światowego formatu. Najwyższa jakość świadczonych usług sprawiła, że zdobyliśmy ich zaufanie. Zaufanie, którym obdarzyły nas gwiazdy jest szczególnym wyróżnieniem. Nobilituje i nadaje prestiż. Jesteśmy dumni z tego, że kliniki La Perla zyskały status "klinik gwiazd". Ponieważ każdy jest dla nas wyjątkowy. Każdy czuje się u nas jak gwiazda.
 
Profesjonalizm w pięknym ujęciu

Słuchamy tego, co się do nas mówi. Nasza kadra i personel są zawsze otwarci na oczekiwania klientów. I na każde z nich mają profesjonalną odpowiedź. Dbamy o to, by każdy, kto nas odwiedza czuł, że jest wyjątkowy. By bez skrępowania wyrażał swoje pragnienia. Naszym zadaniem jest wyjść im naprzeciw. Bo w klinikach La Perla – dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych lekarzy i kosmetologów – sprawiamy, że marzenia stają się rzeczywistością. Kliniki La Perla powstały przecież dla Ciebie. Powstały po to, aby wprowadzić Cię na drogę do gwiazd.
 
Enklawy piękna w pięciu odsłonach
Sieć klinik La Perla to obecnie pięć – różnie wyspecjalizowanych – enklaw piękna. W Warszawie zapraszamy do: Kliniki Chrurgii Plastycznej, HI TECH Kliniki Medycyny Estetycznej, HI TECH Kliniki La Perla oraz HI TECH Medical Spa. Wyjątkowym obiektem wśród naszych klinik jest placówka w HAVET HOTEL Resort & Spa ***** w Dźwirzynie. Każdy z oddziałów kliniki La Perla to miejsce, w którym profesjonalizm łączy się z doskonałością, a wyrafinowanie z luksusem.
 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)