POLECAMY

Jakie zabiegi przygotują Twoje ciało do lata?

Zabiegi przygotowujące nasze ciało do lata w zależności od oczekiwań można podzielić na wyszczuplające, ujędrniające i nawilżające. Najczęściej wybierane przez klientki są zabiegi wyszczuplające.
Jakie zabiegi przygotują Twoje ciało do lata?

Zabiegi wyszczuplające

Zabiegi wyszczuplające należy wykonywać w seriach ok. 10 do 15 zabiegów, aby móc w pełni cieszyć się rewelacyjnymi efektami. W tego typu kuracjach zwykle wykorzystuje się nowoczesne urządzenia, przykładowo elektrostymulacja jest to zabieg wykorzystujący prąd stały o niskim natężeniu, który wywołuje skurcze mięśni takie same jak przy wykonywaniu ćwiczeń fizycznych. Klientka leży wygodnie podłączona do elektrod, a natężenie prądu jest regulowane indywidualnie do jej odczuć także zabieg jest przyjemny i bezbolesny. Dzięki serii zabiegów (co najmniej 10 zabiegów 3 razy w tygodniu) widoczna jest utrata tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu oraz silne ujędrnienie i wyrzeźbienie partii ciała poddawanej zabiegowi. Przeciwwskazania do wykonywania tego typu zabiegów to min, zapalenie i niewydolność żył, choroby serca, metalowe elementy w ciele, ciąża, stany zapalne nowotwory.

Zobacz także: Jak ujędrnić ciało domowymi sposobami?

W razie wystąpienia przeciwwskazań do elektrostymulacji można zdecydować się na mniej inwazyjny lecz równie skuteczny zabieg ujędrniający i skutecznie zmniejszający objawy cellulitu jakim jest cellulogia. Zabieg ten polega na intensywnym masażu wybranych partii ciała za pomocą głowicy masującej wykorzystującej podciśnienie. Głowica zasysa fałd skóry, natomiast rolki masujące w przyjemny i bezbolesny sposób rozbijają komórki tłuszczowe.

Po serii zabiegów (najlepiej 10 zabiegów dwa razy w tygodniu) następuję redukcja tkanki tłuszczowej oraz wygładzenie i uelastycznienie skóry. Przeciwwskazania do wykonania tego zabiegu to ciąża, choroby skórne i stany zapalne żył.

Zabiegi ujędrniające i nawilżające

Dla Pań, które chcą poprawić jędrność i nawilżenie skóry, a przy tym wymodelować sylwetkę przygotowany jest szereg zabiegów z wykorzystaniem masek, ampułek oraz przyjemnym relaksującym masażem manualnym. W zabiegach ujędrniających, takich jak np. Terapia Slim, wykorzystujemy działanie substancji odżywczych, wspomagających lipolizę oraz odtoksycznienie organizmu, poprawę napięcia i nawilżenie skory. Po zabiegu następuje poprawa nawilżenia i natłuszczenia skory, zmniejszona jest widoczność cellulitu, skóra jest aksamitnie gładka i odzyskuje zdrowy koloryt. Zabieg złożony jest z synergistycznie działających ze sobą preparatów, zaczyna się intensywnym peelingiem, następnie nałożone zostają silnie działające maski, ampułka, delikatny masaż manualny oraz krem, wszystko trwa ok. 2 godz. Zabieg jest przyjemny a efekt po zabiegu zachwycający.

Zobacz także: Jak ograniczyć powstawanie cellulitu?

Dla Pań które nie maja zbyt wiele czasu, a chcą szybko przywrócić zmęczonej suchej skórze ładny i zdrowy koloryt polecamy szybkie zabiegi nawilżające, które oprócz indywidualnie dobranego peelingu, owe zabiegi zachwycają szerokim wyborem kolorowych i świeżo pachnących masek oraz intensywnie pachnącym kremem kończącym. Efekt to pięknie pachnąca skora, zdrowy koloryt i aksamitna gładkość ciała.

Pielęgnacja i relaks

Przed upalnym latem warto jeszcze skorzystać z zabiegów z prawdziwą gorącą czekoladą, która oprócz właściwości pielęgnacyjnych wpływa również na zmysły i doskonale odpręża. Na taki zabieg należy poświęcić nieco więcej czasu ok.2 godz. gdyż zabieg łączy ze sobą peeling, masaż manualny całego ciała z użyciem ciepłej prawdziwej czekolady oraz maski w tej samej nucie zapachowej. Efekt to bezcenne rozluźnienie i poprawa nastroju oraz piękną zdrowa skóra.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)