Jak zdążą, to nie osiwieję!

Eksperci z laboratoriów L’Oreal mogą przyprawić człowieka o zawał. Poprawka - kobietę. Otóż wymyślili właśnie, jakim cudem nie musimy w ogóle siwieć.
Eksperci z laboratoriów L’Oreal mogą przyprawić człowieka o zawał. Poprawka - kobietę. Otóż wymyślili właśnie, jakim cudem nie musimy w ogóle siwieć.

Badania nad utrzymaniem barwy włosów dłużej niż naturalnych zębów w szczęce mają zająć jeszcze dziesięć lat i kosztować olbrzymią ilość pieniędzy (rocznie francuski koncern wydaje na laborantów 600 milionów funtów brytyjskich!), która oczywiście zwróci się w dwa lata, jak wszystkie siwiejące zaczną odbierać sobie chleb od ust, aby tylko mieć na tabletkę melanocytów i szamponik z serii.

Jak zdążą, to nie osiwieję!

Brzmi to pięknie, nie da się ukryć. Teoretycznie, za 10 lat będę wesołą jeszcze czterdziestolatką i jak tylko zobaczę srebrną linię na kopuli, pobiegnę do Rossmana obciążyć kartę kredytową. Nie daj Boże, od zgryzot nad cellulitem osiwieję wcześniej i wtedy pięć lat młodsze panny będą kiedyś mi pokazywać figę z makiem jadąc kabrioletem z rozwianym kasztanowym włosem, podczas gdy ja będę upychać moje siwe kosmyki pod beretem. One zdążą. Albo się naukowcy poślizgną, na mokrej posadzce paryskiej fabryki, i cudo będzie w sprzedaży za piętnaście lat. To już lepiej, bo przynajmniej mi nikt nie będzie zatruwał życia kabrioletem.

Oczywiście, wkrótce przyjdzie tabletka zapobiegająca pojawianiu się zmarszczek, wiotczeniu skóry, drugiemu podbródkowi i żylakom na nogach. I wtedy wszystkie będziemy potrzebować kabrioletów i kart kredytowych, a kto odstanie trochę, będzie mógł się zatrudnić w muzeum historii naturalnej na wystawie pt. „Jak wyglądały kiedyś dojrzałe kobiety”. Dzieci będą chodzić z klasową wycieczką i krzywić się - a fuj!

Agata Chabierska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/9 lat temu
nie samowicie trafna uwaga hihihihihi
/9 lat temu
Dobre! :)))
/9 lat temu
pewno! L'Oreal wymyślił też, jak mieć piękne rzęsy i włosy, a teraz przepraszają, że rzęsy i włosy w reklamie... doczepili sztuczne! ;-)