nogi, pajączki, usuwanie, skleroterapii

Jak zadbać o nogi na wiosnę

Wiele kobiet boryka się z problemem popękanych naczynek na nogach. Wczesna wiosna to dobry moment, aby rozpocząć zabiegi redukujące ten problem. Najskuteczniejsze są metoda laserowa i skleroterapia.
/ 26.05.2012 12:01
nogi, pajączki, usuwanie, skleroterapii

Metoda laserowego zamykania naczynek polega na tym, że światło lasera diodowego,pochłaniane przez hemoglobinę, podgrzewa naczynka. Powoduje to ich zamknięcie. Cena: od 1000 zł.

W zabiegu skleroterapii pod wpływem preparatu obkurczającego – etoksysklerolu – dochodzi do podrażnienia błony naczynia żylnego. Rozpoczyna to procesy naprawcze – komórki wytwarzające włóknik przerastają podrażnione naczynie, powodując jego zwłóknienie i wyłączenie z układu żylnego. Cena: 500–600 zł.

Oba zabiegi wykonasz w Instytucie Estetycznym w Warszawie, al. Niepodległości 227/233 lok. 25 (instytutestetyczny.pl).

Porady udzieliła: Agnieszka Wawrzeńczyk – kosmetolog
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/20.12.2013 11:12
ja jak tylko zauważyłam że pękają mi naczynka, zaczęłam brać suplement z diosminą. nazywa się liotomax diosmina. przez tą substancję, diosminę, wpływa dobrze na układ krwionośny i zapobiega żylakom. mam piękne nogi i nie muszę się ich wstydzić :)
/19.12.2013 16:58
ja się boję wszelkich zabiegów, nawet wizyty kontrolnej u dentysty się boję! ale na żylaki mogę polecić lek liotomax diosmina. diosmina działa na układ krwionośny i dlatego działą przeciwko żylakom. u mnie się sprawdziło :)