POLECAMY

Jak wyszczuplić talię

W wyszczuplaniu talii pomogą ci specjalistyczne kosmetyki, odpowiednia metoda ich aplikacji i zabiegi medycyny estetycznej.
Jak wyszczuplić talię fot. FREE

Masuj i szczyp

Aby wymodelować i wyszczuplić talię, stosuj kosmetyki przeznaczone specjalnie do pielęgnacji brzucha. Pomagają zredukować tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrniają skórę. Ich działanie będzie bardziej skuteczne, jeśli podczas aplikacji wykonasz krótki masaż. Nakładając kosmetyki, wykonuj dłońmi okrężne ruchy wokół pasa.

Jeśli chcesz zadziałać na głębsze warstwy skóry, możesz stosować też lekkie uszczypnięcia. Chwyć skórę między palec wskazujący i kciuk i przytrzymaj przez 5 sekund. Taki automasaż poprawia mikrocyrkulację krwi, uelastycznia skórę, a dodatkowo stymuluje uwalnianie tłuszczu.

Wyszczuplające zimno

CryoLab to urządzenie do nieinwazyjnej redukcji miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej poprzez kriolizę. Podczas zabiegu dochodzi do selektywnego zamrożenia komórek tłuszczowych i w konsekwencji do ich uśmiercenia. Dodatkowo funkcja Vacum, wykorzystująca podciśnienie, poprawia drenaż. Zredukowane komórki są wydalane z organizmu przez układ limfatyczny w ciągu ok. 90 dni. Dodatkowym efektem kriopolizy jest ujędrnienie skóry.
cena: od 1500 zł;
gdzie: Klinika Medycyny Estetycznej La Perla

Odchudzanie bez efektu "jo-jo"

Zabieg Med Contour Medical modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową oraz niweluje cellulit. Urządzenie emituje fale ultradźwiękowe, które nakładają się i potęgują w tkance tłuszczowej, wywołując zjawisko kawitacji. Dzięki temu komórki tłuszczowe zostają rozbite i upłynnione, a w efekcie kolejnych procesów wydalone.
Uwaga! Komórki tłuszczowe na obszarze zabiegu się nie odtwarzają. Najczęściej terapia obejmuje od 4 do 6 zabiegów, przeprowadzanych w odstępach jednego tygodnia.
cena: brzuch od 750 zł;
gdzie: Kliniki Medycyny Estetycznej Esteticmed
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
ciekawe dlaczego bogaczki tego swiata sa grube jesli to takie proste :))
/6 lat temu
shinybox.pl/?ref=ca994a4 klikaj i odbieraj darmowe kosmetyki! :)
/6 lat temu
nie stosowałam tych zabiegów, natomiast mogę polecić Exilis, jestem fanką tego zabiegu, Rozbija komórki tłuszczowe,które następnie są wydalane na zewnątrz, należy pić dużo wody (płynów)