POLECAMY

Jak mieć piękne ciało jak gwiazda?

Aby mieć piękne i gładkie ciało jak gwiazda, musisz pamiętać o kilku ważnych zasadach - poznaj je!
Jak mieć piękne ciało jak gwiazda? fot. ONS/ kolaż polki.pl

Oglądając kolorowe magazyny gdzie gwiazdy eksponują swoje piękne sylwetki same nabieramy kompleksów. Niesłusznie, codziennie ćwicząc i pielęgnując naszą skórę w szybki sposób możemy uzyskać efekty podobne do tych, które uzyskują gwiazdy.

Walka z cellulitem


Walka z cellulitem powinna być prowadzona na kilku frontach. Dlatego codzienne używanie kosmetyków ujędrniających i ćwiczenia pomogą Ci pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W zaciszu domowym sama możesz wykonać kawowy peeling.Peeling kawowy to jeden z najprostszych kosmetyków, jaki można wykonać w domu. Wystarczy wymieszać dwie łyżki zmielonej kawy, łyżkę soli, trochę oliwy z oliwek i gotowe.

Piękne plecy


Nigdy nie zapominaj dbać o tę część ciała. Czasami nasze plecy nie są takie, jakie chcielibyśmy mieć. Jeżeli na Twoich plecach pojawiają się krostki, warto w tygodniu zrobić im peeling oczyszczający. Plecy, jak i całe ciało smaruj balsamami brązującymi. Dzięki temu zabiegowi plecy i ciało będą piękniejsze.

Odpowiednia Dieta


Ustabilizuj swoje jedzenie i spożywaj 5 posiłków dziennie co 3 godziny o stałych porach. Jedz niewielkie ilości, ale często. Wybieraj produkty mało przetworzone i niskokaloryczne. Nie zapominaj pić ok. 2 litry wody niegazowanej dziennie. Zrezygnuj z soli i przypraw, które ją zawierają.

Gładkie jędrne ciało


Nasza skóra uwielbia być nawilżana. Staraj się codziennie stosować balsamy nawilżające. Godne polecenia są także oliwki nawilżającej dla dzieci. Potrafią świetnie nawilżyć skórę. Same kosmetyki jednak nie wystarczą. Bardzo ważny w wyglądzie naszego ciała, a przede wszystkim w utrzymaniu jego jędrności jest uprawianie sportów, To dzięki nim nasza skóra przez wiele lat utrzymuje świetny wygląd.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)